AOC G2 sērijas CU34G2 spēļu monitors

Displeju speciālists AOC paziņo par diviem jauniem G2 sērijas 86,3 cm (34”) īpaši platajiem (21:9) spēļu displejiem. Abi UWQHD (īpaši plata leņķa Quad HD – 3440×1440 pikseļi) displeji no pirmā acu skata ir vienādi, izņemot to atsvaidzes intensitāti.

CU34G2X lepojas ar iespaidīgu 144 Hz atsvaidzes intensitāti, kas ir lieliski piemērota konkurējošiem spēlētājiem, savukārt CU34G2 displejam ir 100 Hz atsvaidzes intensitāte. Abi modeļi ir aprīkoti ar VA paneli, kas sniedz dziļus melnos toņus, dabiskas un spilgtas krāsas un ļoti augstu dabiskā kontrasta attiecību. Papildus augstajam atsvaidzes ātrumam un pateicoties AMD FreeSync atbalstam, spēlētāji izbaudīs pieredzi bez stostīšanās un asarainām acīm, savukārt 1 ms reakcijas laiks (MPRT) nodrošina vienmērīgu spēli bez izplūdušām kustībām.

Plats un dzidrs

Pirmā pārsteidzošā šo monitoru īpašība ir to agresīvais 1500R izliekums un īpaši platā malu attiecībā 21:9, ļaujot tiem izcelties starp konkurentiem. Pievienotā horizontālā ekrāna vieta rada virtuālajai realitātei (VR) līdzīgu pieredzi. Aptverot lietotāju perifērisko redzi, šķiet, ka spēļu pasaule turpinās ārpus centrālā fokusa punkta. Ar 1500R izliekumu lietotāji vēl vairāk iesaistīsies savā spēlē. Lai gan visu žanru spēlētāji novērtēs īpaši plato malu attiecību, sevišķi pirmās personas spēļu (lomu spēles, simulācijas un sacīkšu spēles) fani saņems vislielāko ieguvumu.

Pateicoties 21:9 (vai 2,37:1) attiecībai, ne tikai spēles, bet arī filmas izskatās lieliski. Ideāli piemērots filmām, kas uzņemtas formātā 2,35:1 un 2,39:1, lietotāji neredzēs nevienu traucējošu melnu joslu. Tiem, kas vēlas dalīties pieredzē, plašais 178°/178° skata leņķis nodrošina skaidru attēlu no dažādiem leņķiem.

Gan CU34G2, gan CU34G2X paneļi ar 34” pa diagonāli ir aptuveni tādā pašā augstumā kā platekrāna (16:9) 27” displeji, radot plašāku vietu uz ekrāna un skatīšanās komfortu, veicot arīikdienas darbus. Kopā ar augsto 3440×1440 izšķirtspēju tie nodrošina perfektu kombināciju ar ērtu un detalizētu 109 ppi pikseļu blīvumu.

Izvēlieties savu ātrumu

Spēlētāji var izvēlēties starp CU34G2X ar 144 Hz atsvaidzes intensitāti un CU34G2 ar 100 Hz. Īpaši ātrs 1 ms reakcijas laiks (MPRT) nodrošina skaidrus, asus un ātri reaģējošus attēlus bez kustības izplūšanas, savukārt AMD FreeSync atbalsts novērš stostīšanos un asarošanu. Pateicoties zemas ievades nobīdes režīmam, samazinās arī kavējums starp monitoru un ievades avotu.

Abi monitori piedāvā statīvu ar regulējamu augstumu, savukārt tehnoloģija bez mirgošanas un zemas zilās gaismas (Low Blue Light) režīms nodrošina veselīgu pieredzi ergonomikas un acu labsajūtas ziņā.

Lietotājiem, kuri vēlas iegūt pārākumu spēlēs, AOC piedāvā arī citas spēlēm specifiskas iespējas. AOC Game Color iestatījums pielāgo piesātinājumu labākam pelēkajam līmenim un attēla detaļām, Dial Point krustenisko līniju pārklājums atbalsta precīzu mērķēšanu. Iebūvēts 4-portu USB centrmezgls un audio ieeja/izeja ļauj ērti pievienot perifērijas ierīces.

AOC CU34G2 un CU34G2X būs pieejami no 2020. gada janvāra par ieteicamo cenu attiecīgi 469 un 579 eiro.

AOC CU34G2: https://eu.aoc.com/en/gaming-monitors/cu34g2-bk
AOC CU34G2X: https://eu.aoc.com/en/gaming-monitors/cu34g2x-bk

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. >>>Abi modeļi ir aprīkoti ar VA paneli, kas sniedz dziļus melnos toņus, dabiskas un spilgtas krāsas

    Nu ko var dirst un pļūtīt!? VA ir pats štruntīgākais kas ir pieejams attēla ziņā, vienīgais labums ir tiešām mazie pikseļu reakcijas laiki. Bet tik un tā LCD monitoriem galvenais trūkums ir input lags, kurš netiek norādīts un ir no kādām 40 līdz 80ms salīdzinot ar ko pikseļu reakcijas laiks ir nebūtisks.

    Joprojām geimošanai nav nekā labāka par labu CRT monitoru. Pirms pāris dienām uz vecā Pentium4 HT ar GeForce 6800 Ultra un LG Flatron 920P uzrāvu Quake 3 un mūsdienu LCD tehnika un tai pielāgotās spēles nespēj līdzināties tam ātrumam kāds bija pirms gadiem padsmit.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt