AOC monitors ar Studio F. A. Porsche dizainu

Par Studio F. A modelēto AOC Q27T1 monitoru pirmo reizi tika paziņots šī gada sākumā, lietotāji, kas novērtē dizainu, gaida tā saņemšanas brīdi. Porsche uz sava galda. Beidzot šis laiks ir pienācis. 68,6 cm (27”) monitors ar tā QHD izšķirtspējas IPS paneli, oriģinālu bezmalu dizainu trīs malās un unikālu statīvu ir īsts mākslas darbs, kas spēj pārvērst darbu izklaidē.

Dzīvīgs dizains, vizuāla asimetrija

Q27T1 asimetriskā statīva unikālais dizains pārsteidz ar loģisku spēka sadalījumu monitorā, kas perfekti to līdzsvaro. Šis dizains akcentē izsmalcinātu strukturālo inženieriju, kas, līdzīgi mūsdienu skulptūrām, notur monitoru vietā.

Trīspusējs bezrāmja displeja dizains paslēpj rāmi kreisajā un labajā pusē aiz paneļa, lai tas izskatītos patiesi bez rāmja. Apakšējā rāmja mala ir papildināta ar spīdumu, bet matēta izliektā aizmugure pasvītro tīro un skaidro monitora dizainu. Q27T1 I/O porti ir paslēpti zem pārsega, atstājot tikai nelielu atveri izejošajiem kabeļiem, un papildina tā kopējo gludo izskatu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts profesionālai vai lietošanai mājās, dizaina entuziastiem noteikti patiks, ja šis ekrāns atradīsies uz viņu galda.

Tas nav tikai izskats

AOC Q27T1 ir aprīkots ar 27” IPS paneli, kas nodrošina izcilu krāsu reproducēšanu un plašu skata leņķi. Quad HD izšķirtspēja (2560 x 1440 pikseļi) apvienojumā ar pretatspīduma pārklājumu nodrošina izcilu, asu attēlu. Displejs papildus piedāvā plašu krāsu gammu, aptverot 90 % no NTSC un 107 % sRGB krāsu laukuma, un augstākās klases spilgtumu līdz 350 nitiem. Tā kā monitors ir aprīkots ar divām HDMI un vienu DisplayPort kontaktligzdu, to var savienot ar visdažādākajām ierīcēm.

AOC Q27T1 būs pieejams 2019. gada novembrī par ieteikto mazumtirdzniecības cenu (MSRP) 329 EUR.

Tehniskās specifikācijas: https://eu.aoc.com/en/monitors/q27t1

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt