AOC paziņo par jauno G2590PX/G2 – G2 Esports Signature Edition spēļu monitoru

Pasaules līderis spēļu monitoru tirgū, AOC oficiāli paziņo par savu pirmo G2 Esports zīmola monitoru – G2590PX/G2. Šim jaunajam īpašā izlaiduma monitoram, ko izstrādājis AOC sadarbībā ar vienu no spēcīgākajām un veiksmīgākajām e-sporta organizācijām visā pasaulē – G2 Esports, ir unikāls dizains ar oficiālo G2 Esports samuraju mākslas stilu un logotipiem. Šis 24,5 collu monitors ir aprīkots arī ar augstas veiktspējas spēļu funkcijām, piemēram, 144 Hz, 1 ms reakcijas laiku un Free Sync tehnoloģiju.

AOC un G2 Esports – debešķīgs savienojums
2013. gadā pazīstamā profesionālā spēlētāja Karlosa “ocelota” Rodrigeza (Carlos “ocelote” Rodriguez) Vācijā, Berlīnē dibinātais G2 Esports ātri pieteica sevi kā līderi dažādos Eiropas un starptautiskos e-sporta pasākumos. Kopš sadarbības izveidošanās ar AOC 2018. gada janvārī, lielāku panākumu gūšanai G2 Esports apmācības iespējām piedāvā visprogresīvākos AOC spēļu displejus. Līdz ar jaunā G2590PX/G2 izlaišanu AOC un G2 Esports turpina veiksmīgu līdzšinējo partnerību nākamajā līmenī.

“Šis monitors ir ne vien AOC atzinības zīme par tik veiksmīgu organizāciju kā G2 Esports, bet arī atbalsts visiem G2 Esports spēlētāju entuziastiem un līdzjutējiem”, saka Stefans Zommers (Stefan Sommer), AOC International Europe Mārketinga un uzņēmējdarbības vadības direktors. G2 Esports Karlos “ocelots” Rodrigez piebilst: “AOC ir izrādījies vienreizējs partneris mums un mūsu spēlētājiem. To monitoru kvalitāte apvienojumā ar komandas izrādīto uzticēšanās līmeni un empātiju ļauj mums lepoties ar šo partnerību. Rezultātā kopā mēs radījām G2 zīmola monitoru, kas apvieno šīs partnerības stiprās puses. Esam priecīgi par G2590PX/G2 un nevaram sagaidīt tos ieraudzīt daudzu mūsu diehard #G2ARMY dalībnieku mājās.”

Pilna AOC displeja jauda 24,5 collās
Balstoties uz G90 sērijas AOC spēļu monitoru lielajiem panākumiem, G2590PX/G2 piedāvā bezmalu TN paneli ar 16:9 Full HD (1920×1080 pikseļi), FreeSync atbalstu, 1 ms reakcijas laiku un augstu atsvaidzes intensitāti līdz 144 Hz. G2590PX/G2 AOC parāda, kā displejā var apvienot veiktspēju, stilu un pieejamību vienā iepakojumā, vienlaikus turpinot nodrošināt plūstošu, nepārtrauktu un neierobežotu spēļu pieredzi.

Tehniskās specifikācijas: https://drive.google.com/file/d/1WeOhgb845-GD2kIWEa4ok4wnWJBcSZ-9/view?usp=sharing

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt