Cat® phones MWC 2022 iepazīstina ar izturīgu 5G mobilā interneta tīklāju

Bullitt Group, globālais Cat® phones licences īpašnieks, izziņojis Cat Q10 — izturīgu 5G mobilā interneta tīklāju. Cat Q10 nodrošina drošu un ātru savienojumu vairākām ierīcēm vienlaikus, kas ir īpaši būtiski āra apstākļos. IP68 putekļu un lietus necaurlaidīga, kā arī Mil-Spec 810H atbilstoša, ierīce ir radīta, lai būtu izturīga visskarbākajos laikapstākļos. Tāpat Cat Q10 izturēs arī  kritienus, triecienus un dažādus citus negadījumus. Ar ietilpīgu, lietotāja maināmu 5300 mAh akumulatoru ierīces būs savienotas ilgāk.

Mobilā interneta tīklāji ir augošs segments, ierīces ir īpaši noderīgas, ja fiksētās līnijas platjoslas Wi-Fi tīkli nav pieejami vai nav droši, bet ir labs 4G LTE vai 5G ātras darbības pārklājums. Pašlaik daudzas ierīces nav saderīgas ar 5G, un vēl mazāk ir izturīgas un paredzētas lietošanai dažādos laikapstākļos. Lielākajai daļai ir arī  salīdzinoši mazas ietilpības akumulatori vai arī tās ir paredzētas pastāvīgai pievienošanai strāvas avotam.

Cat Q10 ir pilnībā pārnēsājams un paredzēts izmantošanai tirdzniecībā un uzņēmējdarbībā, nodrošinot ierīces ar savienojumu gan āra telpās un darba vietās, gan tirgus stendos, pop-up veikalos, pasākumos un izstādēs, kā arī citās pagaidu vai daļēji pastāvīgās vietās. Tāpat tas nodrošinās ar savienojumu arī cilvēkus, kas atrodas ceļā vai vietās, kur nav drošu Wi-Fi tīku. Cat Q10 būs neatsverams palīgs arī katastrofu seku likvidēšanas situācijās, kad fiksētās līnijas platjoslas savienojums ir traucēts, taču joprojām ir pieejams labs mobilais savienojums.

Cat Q10 var ātri un viegli uzstādīt, un tas var droši savienot līdz pat 32 ierīcēm vienlaikus, nodrošinot stabilu savienojumu, pateicoties Wi-Fi 6 un 5G ātrumam. Būtiski, ka tas piedāvā arī lielāku drošību un privātuma kontroli un daudz lielāku fleksibilitāti nekā publiskie Wi-Fi tīklāji.

Cat Q10 ir īpaši ietilpīgs akumulators, nodrošināt līdz pat 10 stundām darbības, lai pievienotās ierīces ilgāk būtu tiešsaistē. Gadījumā, ja nepieciešams ierīces izmantot vēl ilgāk, bet nav iespēju veikt uzlādi, akumulatoru iespējams nomainīt.

“Šis ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas izmantot 5G jaudu, kad platjoslas savienojums nav pieejams vai nav drošs,” sacīja Pīts Kaningems, Bullitt Group produktu portfeļa viceprezidents.

“Tāpat kā visiem Cat phones produktiem, Cat Q10 izturības rādītāji nodrošina, ka tas darbosies visur, kur tas nepieciešams. Darbības paplašināšana šajā jaunajā produktu kategorijā nostiprina mūsu vadošo lomu un turpina pastāvīgos jauninājumus izturīgu ierīču segmentā, ļaujot mums sasniegt jaunus klientus, piedāvājot jaunas iespējas izturīgu un drošu ierīču izmantošanā.”

Mobile World Congress (MWC) 2022 norisināsies no 2022. gada 28. februāra līdz 3. martam. Bullit Group iespējams apmeklēt 7. zāles 50. stendā Fira de Barcelona Gran Via, Barselonā, Spānijā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt