Galaxy AI turpmāk būs pieejams vairākās Samsung Galaxy ierīcēs

Līdz ar marta beigās gaidāmo lietotāja saskarnes One UI 6.1 atjauninājumu, tāpat kā nesen klajā laistajā Galaxy S241 sērijā, arī vairākās citās Galaxy ierīcēs turpmāk būs pieejamas Galaxy AI2 mākslīgā intelekta funkcijas. Atjauninājums būs pieejams Galaxy S23 un Tab S9 sērijas ierīcēs, kā arī S23 FE, Fold5 un Flip5 viedtālruņos.

Ērta komunikācija dažādās valodās, izmantojot Galaxy Buds

Turpmāk vēl vairāk Galaxy lietotāju varēs pilnveidot saziņu, izmantojot tādas Galaxy AI funkcijas kā Chat Assist3, ar kuru var tulkot saziņu 13 valodās un pielāgot rakstīto ziņu toni, kā arī Live Translate4 funkciju, ar kuru iespējama telefona sarunu tulkošana tiešsaistē.

Klātienē izmantojot reāllaika tulkošanas funkciju Tulks (Interpreter) Galaxy lietotāji var sarunāties ar cilvēkiem viņiem saprotamā valodā, kas ir īpaši noderīgi, piemēram, viesojoties kādā citā valstī. Šī funkcija piedāvā automātisku runātā teksta tulkojumu audio un rakstītā formātā.

Austiņu Samsung Galaxy Buds programmatūras atjauninājums ļaus klātienes tulkošanas funkciju Tulks izmantot vēl efektīvāk. Lietojot Galaxy Buds savienojumā ar Galaxy viedierīcēm, lietotāji caur savām austiņām var klausīties no pārējām skaņām atdalītu sacītā tulkojumu, bet sarunas partneris dzird lietotāja sacīto caur viedtālruņa skaļruni. Tā iespējams vairāk koncentrēties uz sarunas būtību, nevis tehnisko risinājumu.

Produktivitāte, ko uzlabo mākslīgais intelekts

Paplašināta Galaxy AI integrācija ļaus Galaxy ierīču lietotājiem rīkoties vēl efektīvāk. Piemēram, tagad meklēšanu internetā veikt ir vēl vieglāk, pateicoties Circle to Search ar Google5 funkcijai, kas lietotājiem ar vienkāršu apļveida žestu apvelkot ekrānā redzamā objekta attēlu sniedz detalizētus meklēšanas rezultātus.

Dzīvi un darbu atvieglo arī Note Assist6 funkcija, kurā AI palīdz organizēt veiktās piezīmes, strukturējot tās un veidojot kopsavilkumus, kā arī Browsing Assist7 funkcija, kas ģenerē visaptverošus ziņu kopsavilkumus. Transcript Assist savukārt ir noderīga funkcija, kas turpmāk vairāk Galaxy ierīču lietotājiem, izmantojot balss ierakstīšanas lietotni, palīdzēs transkribēt, apkopot un iztulkot sapulcēs dzirdēto.

Galaxy AI atraisa radošumu

Galaxy jaunākais atjauninājums palīdzēs lietotājiem vēl vairāk atraisīt savu radošumu, izmantojot virkni Galaxy AI rīku. Ar Generative Edi8 funkciju var pilnveidot uzņemtos attēlus, mainot fotoattēla kompozīciju, tajā redzamo objektu izmērus un novietojumu, savukārt Edit Suggestion9 funkcija dod iespēju izmantot AI vēl ātrākai attēlu koriģēšanai, saņemot rediģēšanas ieteikumus. Ar AI funkciju Instant Slow-mo10 var radīt papildu videoklipa kadrus, lai palēninātu pat tādus video, kas filmēti lēnas kustības režīmā.


1 Dažas AI funkcijas, kas ir pieejamas Galaxy S24 sērijas ierīcēs, var nebūt pieejamas iepriekšējās paaudzes ierīcēs.

2 Samsung nesniedz nekādus solījumus vai garantijas par AI funkciju nodrošinātās produkcijas precizitāti, pilnīgumu vai uzticamību. Lai izmantotu noteiktas Samsung AI funkcijas var būt nepieciešama pieteikšanās Samsung Account.

3 Chat Assist funkcijas izmantošanai var būt nepieciešama pieteikšanās Samsung Account. Iespējams, ka dažas tērzēšanas programmas neatbalsta šo funkciju. Dažām valodām var būt nepieciešama valodas pakotnes lejupielāde. Pakalpojuma pieejamība var atšķirties dažādās valodās. Šī funkcija tiek aktivizēta, kad tiek konstatēta tulkojama valoda. Rezultātu precizitāte nevar tikt garantēta.

4 Live Translate ir nepieciešams tīkla savienojums un pieslēgšanās Samsung Account. Tiešraides tulkošana ir pieejama tikai iepriekš lejupielādētajās Samsung viedtālruņa lietotnēs. Dažās valodās var būt nepieciešama valodu paku lejupielāde. Pakalpojums var atšķirties atkarībā no valodas. Rezultātu precizitāte netiek garantēta.

5 Rezultāti var atšķirties atkarībā no vizuālajām atbilstībām. Nepieciešams interneta pieslēgums. Lietotājiem, iespējams, būs jāatjaunina Android uz jaunāko versiju. Produkta funkcionalitāte var būt atkarīga no lietotnes un ierīces iestatījumiem. Dažas funkcijas var nebūt saderīgas ar noteiktām lietotnēm. Pakalpojuma pieejamība atšķiras atkarībā no valsts un valodas. Rezultātu precizitāte netiek garantēta. Atjauninājuma laiks var atšķirties atkarībā no modeļa.

6 Tikai tekstam Samsung Notes lietotnē (200-4000 rakstu zīmju). Nepieciešams tīkla savienojums un jāpiesakās Samsung Account.

7 Pieejama tikai Samsung Internet lietotnē.

8 Generative Edit funkcijai nepieciešams tīkla savienojums un pieslēgšanās Samsung kontam. Rediģējot ar Generative edit, fotoattēla izmērs tiek mainīts līdz 12 MP. Pēc saglabāšanas attēlam tiek pārklāta redzama ūdenszīme, lai norādītu, ka attēlu ģenerējis AI. Satura precizitāte un uzticamība netiek garantēta.

9 Edit Suggestion funkcijas ir saderīgas ar JPG, PNG, GIF un MP4 formātiem. Rediģēšanas rezultāti un kvalitāte var atšķirties atkarībā no fotografēšanas vai filmēšanas apstākļiem. Rezultātu precizitāte netiek garantēta.

10 Instant Slow-mo funkcija ir pieejama Galaxy S23 sērijas ierīcēs, Z Fold5, Z Flip5 un Tab S9 sērijas ierīcēs.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt