IFA 2018: ASUS prezentē pasaulē kompaktākos portatīvos datorus

Šodien, 30. augustā, ar saukli ”Atbrīvo savu radošo enerģiju” pasaulē vadošajā plaša patēriņa elektronikas izstādē IFA Berlīnē  ASUS prezentēja savus jaunākos produktus un dizaina inovācijas – tajā skaitā bezrāmja NanoEdge ekrānu un dubultas funkcijas skārienpaliktni ar ciparu tastatūru.

 

ZenBook 13/14/15 – pasaulē kompaktākie portatīvie datori!

ZenBook 13, 14 un 15 uzsvars likts uz īpaši kompaktu dizainu – tie ir plāni, viegli un ar četrpusēju bezrāmja NanoEdge ekrānu, kas aizņem 95% no korpusa. Šīs sērijas portatīvie datori šobrīd ir pasaulē kompaktākie portatīvie datori. Tiem, kuri ikdienā bieži lieto NumberPad jeb ciparu tastatūru, sērijas 13 un 14 modelis būs vispiemērotākais, jo to skārienpaliktnis papildināts ar LED izgaismotu ciparu tastatūru (attēlā). Lielā veiktspēja kopā ar mobilitāti ir raksturlielumi, uz kuriem balstās šī jaunā sērija: tajā ir astotās paaudzes Intel® Core i7 četrkodolu procesors ar ar integrēti gigabita ātruma Wi-Fi, kas nodrošina ātrāku lejupielādi vai netraucētu  straumēšanu. ZenBook  14 Latvijā būs pieejams šī gada novembrī un ZenBook  15 – decembrī.

ZenBook Pro 14 – revolucionārais ScreenPad

ZenBook Pro 14 ir mobila alternatīva 15.6 collu  ZenBook 15, un ir aprīkots ar jauno futūristisko  ScreenPad – ASUS inovāciju, kas būtiski izmainīs ierasto veidu, kā lietotājam darboties ar portatīvo datoru. ZenBook Pro 14 nodrošina izcilu veiktspēju. Izmantojot līdz pat  astoto jaunākās paaudzes Intel® Core ™ i7-8565U procesoru ar integrēti gigabita ātruma Wi-Fi un līdz pat NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Max-Q grafikas  karti, ar ZenBook Pro 14 ērti  par paveikt vissarežģītākos uzdevumus. ZenBook Pro 14 ir aprīkots ar unikālo ASUS ErgoLift eņģu mehānismu, kas automātiski piemēro tastatūru ērtākai rakstīšanai, bet 14 collu NanoEdge FHD ekrāns nodrošina netraucētu skatīšanos. Šis modelis Latvijā būs pieejams 2019. gada sākumā.

 

ZenBook Flip – pasaulē kompaktākais konvertējamais portatīvais dators

Jaunajam ZenBook Flip 13 ir 13.3 collu liels ekrāns, kas ir par 10% mazāks nekā tā priekšgājējiem, padarot to par pasaulē kompaktāko  konvertējamo datoru. Jaunais NanoEdge dizians ir īpaši efektīvs, jo ekrāna rāmis aizņem vien 10%, bet pārējie 90% ir atvēlēti ekrānam. Aprīkots ar 360 grādu ErgoLift eņģēm, kas ļauj pacelt un noliekt tastatūru ērtākajā rakstīšanas pozīcijā, tas ir ļoti ērts darbam jebkurā situācijā. Arī šis dators papildināts ar Windows Hello bezroku pieslēgšanās sistēmu un dubultās funkcijas ciparu tastatūru skārienpaliktnī, kā arī ar kameru, kas paredzēta darbam ar jaukto realitāti un kas ļauj lietotājam mijiedarboties ar 3D virtuālajiem objektiem fiziskajā pasaulē.

Papildu ScreenPad lietotnes ZenBook Pro 14 un ZenBook Pro 15  lietotājiem

ZenBook Pro 14 un ZenBook Pro 15 datoru ScreenPad iespējams papildināt ar jaunām funkcijām, bez maksas lejupielādējot jaunas lietotnes. To vidū ir Spotify, Adobe Sign, Handwriting  un SpeechTyper. ASUS Sync lietotne ļauj ZenBook Pro mijiedarboties ar viedtālruni daudz ērtāk nekā iepriekš, turklāt vēl uzlabotais Extender režīms pārslēdz ScreenPad kā otro Windows ekrānu. Jaunos papildinājumus un lietotnes var lejupielādēt, ScreenPad uzstādījumos. Precīza pamācība pieejama šeit: www.asus.com/ScreenPad-Tutorial/. ZenBook Pro 15 ir jau pieejams pārdošanā Latvijā.

 

ZenBook S (UX391FA): 20 stundu nepārtraukta darbība

ZenBook S Windows 10 portatīvais dators ar 13.3 collu ekrānu ir īpaši piemērots aktīvā dzīvesstila piekritējiem. Tagad aprīkots ar īpašiem enerģiju taupošiem komponentiem, kas ļauj nodrošināt baterijas darbu līdz pat 20 stundām, un astotās paaudzes Intel Core procesoru, tas padara ZenBook S vēl pievilcīgāku tiem, kuru dzīve paiet nemitīgā kustībā. Turklāt tas ir ar īpaši  augstu izturību.

 

Zen AiO 27: Visualize creative power
Zen AiO 27 veidots satura radītājiem, grafiskajiem dizaineriem. Šim modelim ir uzlabota dzesēšanas sistēma, tas ir aprīkots ar spēcīgo astotās paaudzes Intel® Core i7 procesoru un NVIDIA® GeForce® GTX 1050 grafikas karti.Turklāt Zen AiO 27 aprīkots ar 27 collu 4K UHD NanoEdge PANTONE® apstiprināto displeju ar 100% sRGB krāsu gammu un Delta-E krāsu precizitātes vērtību mazāku par 3,0 neticami detalizētiem un realitātei tuviem attēliem. Latvijā tas būs pieejams septembra beigās, oktobra sākumā.

 

Par ASUS
ASUS ir viens no Fortune magazine izvirzītajiem pasaulē apbrīnotākajiem uzņēmumiem, kura mērķis ir radīt produktus šodienas un nākotnes viedajai dzīvei. Portfolio ietilpst  Zenbo, ZenFone, ZenBook un dažādas IT ierīces un komponenti, ieskaitot AR,VR un loT. Ieinteresēti inovācijās un kvalitātē, uzņēmums ir ieguvis 4 511 apbalvojumus un 2017. gadā nopelnījis ap 13 biljonus ASV dolāru.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt