Izziņo uzvarētāju Huawei inFocus Awards fotogrāfiju konkursā

Ar uzvarētāju paziņošanu noslēdzies mobilās fotogrāfijas konkurss “Huawei InFocus Awards 2019”. Kopumā trīs kārtās tika rūpīgi vērtēti 123 478 iesniegtie darbi, tostarp 3205 pieteikumi no Latvijas.

Konkursa galveno balvu ieguva fotogrāfs no Čehijas, kas pārsteidza žūriju ar fotogrāfiju ar nosaukumu “Diena, kad piedzima mana meita”. Viņa iesniegtais darbs kategorijā “Stāstu režģis” ieguva galveno balvu un 10 000 eiro, Huawei Matebook 13, Huawei GT pulksteni.

Lai atbalstītu mobilās fotogrāfijas un videogrāfijas mīļotājus šī gada jūlijā, Huawei lietotājiem izsludināja konkursu “Huawei InFocus Awards 2019”. Konkursa rīkotāji kopumā saņēma vairāk kā 123 000 pieteikumu, ieskaitot 3205 pieteikumus no Latvijas. 356 dalībnieki iesniedza foto kategorijā “ #Emocijas” (#EmotionTag), 113 – kategorijā “Sejas” (Faces), 398 – kategorijā “Sveika, dzīve!“ (Hello Life), 4 – kategorijā “Stāstu režģis”(Storyboard), 1020 – kategorijā “Atklāj pasauli” (Going the distance), un 11 – kategorijā “Dzīvo šeit un tagad”(Life Now). Starp visām dalībvalstīm, vislielākais pieteikumu skaits bija no Turcijas, Lietuvas, Polijas un Bulgārijas. Savukārt interneta lietotāji par savu favorītbildi nobalsoja 718 068 reizes.

Huawei Consumer Business Group Huawei CEE & Nordic prezidents Jaņmiņs Vans stāsta:
Huawei InFocus Awards” pierāda, ka mobilās fotogrāfijas ir līdzvērtīgas tām, kas tiek uzņemtas ar profesionālu kameru. Šīs fotogrāfijas noteikti pelnījuši vietu mākslas galerijās. Tika iesniegti daudzi lieliski darbi, un žūrijai tas bija liels izaicinājums. Mani ļoti saviļņoja galvenās balvas ieguvēja fotogrāfija – piedzīvot dzemdības ir viena no vissvarīgākajām lietām mūsu dzīvēs. Šis stāstu režģis lieliski atainoja emocionālo ceļojumu, kas notiek šī brīnumainā notikuma laikā.”

Augstas kvalitātes attēlu uzņemšana vairs nav privilēģija, kas pieejama tikai cilvēkiem ar profesionālu aparatūru. – pierāda konkurss Huawei InFocus Awards. Huawei P30 Pro flagmanis nodrošina visas fotografēšanas entuziastu vajadzības. Pateicoties ilggadējai sadarbībai ar ikonisko kameru ražotāju Leica, tālrunis patērētājiem piedāvā augstākās kvalitātes kameras lēcas, un līdz ar to ir spējīgs pārkāpt viedtālruņu fotografēšanas robežas.

Labākos darbus vērtēja žūrijas komisija, kuras sastāvā bija eksperti un atzīti fotogrāfi, tostarp:

  • Jaņmiņs Vans (Yanmin Wang) – Huawei Consumer Business Group Huawei CEE & Nordic prezidents;
  • Marcins Tiška (Marcin Tyzszka)– Poļu modes fotogrāfs;
  • Nikolajs Tanings Rencmanis (Nikolaj Thaning Rentzmann) – Dāņu mākslinieks, kas galvenokārt fokusējas uz slavenību fotogrāfijām;
  • Emma Svenssone (Emma Svennson) – fotogrāfe un piedzīvojumu meklētāja;
  • Jeners Toruns (Yener Torun)– arhitekts un fotogrāfs;
  • Vutheara Khams (Vutheara Kham)– Kambodžas izcelsmes franču fotogrāfs, kas dzīvo Parīzē.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt