Jaudīgs akumulators un uzlādes ātrums – jauni nova sērijas viedtālruņi Y70 un Y90 padara inovācijas pieejamākās

Tehnoloģiju uzņēmuma Huawei nova sērijas viedtālruņu klāstu papildina divi jauni budžeta klases modeļi – nova Y70 un nova Y90. Abilstoši tehnoloģiju lietotāju gaidām, jaunie viedtālruņi var lepoties ar īpaši jaudīgu akumulatoru, platu ekrānu, uzmanību piesaistošu dizainu un uzlabotu augstas izšķirtspējas kameru, ko īpaši novērtēs jaunākā paaudze.

“Jaunā nova Y viedtālruņu sērija ir paredzēta mūsdienu cilvēkiem, kuri vēlas apvienot modernās tehnoloģijas ar pievilcīgu dizainu. Turklāt, esošajos ekonomiskajos apstākļos, īpaši svarīgi ir nodrošināt, lai lietotāji varētu izbaudīt inovāciju priekšrocības par saprātīgu cenu. Abi viedtālruņi – nova Y70 un nova Y90, ir lielisks un maciņam draudzīgs risinājums, kas apvieno jaunākās tehnoloģiskās funkcijas un vizuālo estētiku,” saka Mikus Tillers, Huawei produktu apmācību vadītājs Latvijā.

nova Y70 – īpaši jaudīgs akumulators un kvalitatīva kamera

Jauns viedtālrunis ir aprīkots ar 6000 mAh akumulatoru, kuru pie vidējas slodzes nepieciešams uzlādēt tikai divas reizes nedēļā. Tas atbalsta arī 22,5 W Huawei SuperCharge ātro uzlādi, kas ļaus atgriezties pie trīs stundu intensīva darba vai bezrūpīgas izklaides jau pēc 10 minūšu ilgas uzlādes.

Turklāt tālruņa mākslīgā intelekta risinājumi nodrošina optimālu veiktspēju pat tad, kad akumulatora uzlādes līmenis sasniedz 5 %. Brīžos, kad uzlādes iespējas ir ierobežotas, tiek aktivizēts enerģijas taupīšanas režīms, ļaujot viedtālrunim atrasties gaidīšanas režīmā līdz pat 12 stundām. Neatkarīgi no tā, vai viedtālrunis tiek izmantots brīvā laika pavadīšanai, darbam vai mācībām, ilgs akumulatora darbības laiks novērš raizes par to, ka svarīgā brīdī viedais asistents nebūs pieejams. 

“Ne mazāk svarīga nova Y70 priekšrocība ir tā augstas izšķirtspējas kamera, kas nodrošina profesionālas fotografēšanas iespējas. Viedtālrunis aprīkots ar trīs objektīvu kameru sistēmu, kas ietver 48 MP galveno objektīvu, 5 MP īpaši platleņķa objektīvu un 2 MP dziļuma kameru. Selfiju entuziasti augsti novērtēs 8 MP priekšējo kameru, savukārt HDR (High Dynamic Range) funkcionalitāte nodrošinās, ka pat vismazākās ainavas vai portreta detaļas tiks precīzi iemūžinātas neatkarīgi no apgaismojuma vai diennakts laika,” norāda M.Tillers.

nova Y90 – pilna skata ekrāns un uzmanību piesaistošs dizains 

Vēl viens nova ģimenes jaunpienācējs – Y90, papildus jaudīgam akumulatoram un uzlabotai kamerai, aprīkots ar mūsdienīgu 6,7 collu ekrānu un apmierina lietotāju izsmalcinātās estētiskās vēlmes.

Pārliecinošā izmēra ekrānu papildina īpaši plāns rāmis, nodrošinot 94 % ekrāna un korpusu attiecību. Ievērojamais 90 Hz ekrāna atsvaidzes ātrums un 270 Hz ekrāna sensora darbības ātrums nodrošina izcilu lietošanas pieredzi un ļauj baudīt vienmērīgu darbību gan pārlūkojot tīmekli, gan spēlējot spēles. 

“Papildinot iespaidīgo ekrānu, nova Y90 aizmugurējā korupsā ir integrēts apaļš kameras modulis, kas padara viedtālruņa izskatu izteikti unikālu un mūsdenīgu. Pircējiem Latvijā ir pieejamas trīs dažādas krāsas: kristālu zilā, smaragdzaļā un pusnakts melnā. Īpaši plāns un tikai 195 gramus smags, viedtālruņa korpuss izskatās grezni un to nevar sajaukt ne ar vienu citu ierīci,” uzsver Huawei eksperts.

Latvijā viedtālruni nova Y70 būs iespējams iegādāties par sākotnēji ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 179 eiro, sauvākrt nova Y90 – 249 eiro.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt