Jauna latiņa portatīvās krātuves ātrumam un drošībai – Samsung prezentē jauno SSD T7 Touch

Samsung ir radījis T7 Touch – elegantu kabatas izmēra portatīvo cietvielu disku (solid state drive – SSD). Tas savus priekštečus ātrumā pārspēj par vismaz divām reizēm, pateicoties USB 3.2 Gen 2 standartam. Lai datu uzglabāšana būtu vēl drošāka, jaunajiem SSD T7 Touch ir iestrādāts pirksta nospieduma skeneris.

T7 Touch piedāvā lielāku ātrumu nekā iepriekšējie modeļi, sasniedzot secīgās lasīšanas ātrumu līdz pat 1050 MB/s un secīgās rakstīšanas ātrumu līdz pat 1000 MB/s. Tas ir divas reizes ātrāks nekā T5 modelis un 9,5 reizes ātrāks par cieto disku, kas ir pamata komplektācijā stacionārajiem un portatīvajiem datoriem. SSD T7 Touch var sasniegt maksimālo ātrumu izmantojot NVMe programmatūru.

Palielinot drošību, T7 Touch ir iestrādāts pirmais pirksta nospieduma skeneris, kas papildina jau esošo paroles drošību un AES 256 bitu aparatūras datu šifrēšanu. Tajā ir iestrādāta LED gaisma (Motion LED), kas ļauj tikai ar skatienu saprast ierīces statusu. Ņemot vērā ievērojamo ātruma pieaugumu, programmatūras papildinājumus un monolīto alumīnija korpusu, ierīce joprojām ir ļoti viegla, sasniedzot vien 58 gramu svaru. Pateicoties šiem uzlabojumiem, Samsung T7 Touch ikgadējā CES 2020 tika apbalvoti par inovāciju risinājumiem.

T7 Touch būs pieejams melnā un sudraba krāsā ar 500GB, 1TB un 2TB atmiņas ietilpību, padarot to piemērotu kā privātai, tā profesionālai lietošanai. SSD disks ir saderīgs ar Windows, Mac un Android operētājsistēmām.

Samsung SSD T7 Touch tehniskā specifikācija

Kategorija Samsung portatīvais SSD T7 Touch
Ietilpība 2TB/1TB/500GB
Saskarne USB 3.2 (Gen 2, 10 Gbps) ar atpakaļsaderību
Izmērs (Garums x Biezums x Augstums) 85 x 57 x 8.0 mm
Svars 58 grami
Secīgas lasīšanas/rakstīša nas ātrums Līdz 1,050 MB/s
UASP iestatījumi Atbalsta
Šifrēšana AES 256 bitu aparatūras datu šifrēšana
Drošība Parole, pirksta nospieduma skeneris
Programmatūra Samsung portatīvā SSD programmatūra 1.0
Sertifikācija CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB
RoHS atbilstība RoHS2
Krāsas Melns un sudraba
Savienojamība USB C uz C tipu, USB C uz A tipu
Garantija Trīs (3) gadu ierobežota garantija

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Pirksta nospiedums nu nav nekāda drošība. Vajadzības gadījumā pirksta nospiedumu nav iespējams nomainīt, pie tam pirksta nospiedumus mēs atstājam ik brīdi visās vietās. Tas būtu tāpat kā bārstīt aiz sevis lipīgās lapiņas ar paroli.

    Pie tam šī šifrēšana nereti izrādas nepareizi implementēta. Kā piemēram viena šifrēšanas atslēga pilnīgi visiem izlaistajiem diskiem, parasts XOR solītā AES256 vietā, backdoor atslēga, ATA Lock izmantošana šifrēšanas vietā.

    Drošāks risinājums būtu šifrēt partīciju ar TrueCrypt vai Bitlocker.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt