Jaunais Huawei P30 Lite ar 48 megapikseļu kameru un vēl neredzētām iespējām

Huawei P30 sērijas tālruņi, kas tika prezentēti marta beigās, ir bijis līdz šim lielākais izrāviens mobilajā fotogrāfijā, kā arī lielākais Huawei P sēriju sasniegums. Tā ir pirmā reize, kad mobilā tālruņa kamera fiksē dinamiskus un krāsainus attēlus jebkura apgaismojuma apstākļos. Taču vien pāris mēnešus vēlāk izlaistais P sērijas papildinājums – P30 Lite – jau piedāvā jaunas iespējas un padara augstākā līmeņa mobilo fotogrāfiju pieejamu visiem.

Atšķirībā no P30 un P30 Pro, kas priekšplānā izvirza ar cilvēka acīm redzētā attēlojumu caur telefona kameru, Huawei P30 Lite nodrošina īpaši augstas izšķirtspējas fotogrāfijas un kameru ar jaunām iespējām. Viedtālrunis ir aprīkots ar modernāko 48 megapikseļu kameras moduli, kas fotografēšanas entuziastiem ļauj uzņemt bildes ar pārsteidzošu dziļumu un detalizāciju.

P30 Lite izmanto viedo CMOS sensoru, kuram ir iespaidīgs 48 miljonu efektīvo pikseļu skaits. Tas ir ievērojams sasniegums nozarē, kas nepārtraukti strādā pie dažādām tehnoloģiju inovācijām, kā arī parāda, ka Huawei ambīcijām attiecībā uz viedtālruņu fotogrāfiju nav robežu.

Ievērojamākais P30 Lite sensora aspekts ir četrkāršais Bayer krāsu filtra modelis, kas atšķirībā no klasiskā modeļa pārkārto krāsas četrstūrveida grupās, ļaujot sensoram sasniegt optimālu
augstas izšķirtspējas un vāja apgaismojuma veiktspēju. Fotografējot ar P30 Lite, četrkāršais Bayer izkārtojums aprēķina katram pikselim apkārt esošās krāsas un paaugstina to precizitāti.
Pikseļiem veicot neatkarīgu signālu apstrādi un attiecīgi mainot struktūru, rezultātā tiek iegūti 48 megapikseļi, kas palīdz iegūt augstas izšķirtspējas attēlus.

Tas nozīmē, ka katrs no 48 miljoniem fotoreceptoru attēlo un eksportē datus neatkarīgi no programmatūras. Ņemot vērā, ka attēls sastāv no 48 miljoniem atsevišķu komponentu, tiek radīta pārsteidzošas sarežģītības fotogrāfija.

P30 Lite sensora attēla veidošanas efekts ievērojami pārsniedz algoritmu radīto efektu – attēli, kas uzņemti ar P30 Lite, var tikt printēti kā 2.8m x 2.1m lieli HD plakāti ar augstu izšķirtspēju. Visiem uzņemtajiem attēliem piemīt kvalitatīvs dziļums, krāsas un asums.

Viedtālrunis izmanto ½ collu sensoru, kas ievērojami palielina gaismas uzņemšanu, fotografējot naktī. Ar jauno Super Night režīmu lietotājs var veikt līdz pat 6 sekundēm ilgu ekspozīciju, lai nakts ainas būtu īpaši spilgtas un kristāldzidras. P30 Lite nakts režīmā izmanto mākslīgo intelektu (MI), lai noteiktu svarīgākās detaļas, tajā skaitā objektu formu un malas. Super Night funkcija izfiltrē visus attēlus, kas uzņemti nakts laikā un izmantojot MI pārklāj neskaitāmus attēlus vienu pār otru, lai saglabātu un līdzsvarotu optimālo spilgtumu. Neatkarīgi no vakara aktivitātēm – vai tas būtu nakts kempinga brauciens uz mežu, vai pastaiga gar jūru – Huawei P30 Lite kamera radīs augstas kvalitātes nakts mākslas darbu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt