MMD laiž klajā Philips 276C8 monitoru

MMD, displeju speciālists un Philips monitoru zīmola licences partneris paziņo par Philips Moda 276C8, ar USB-C aprīkota LCD monitora izlaišanu. Šis 27” Quad HD monitors ir aprīkots ar visu mūsdienu patērētājam nepieciešamo, lai izbaudītu katru pie datora pavadīto minūti. Philips 276C8 piedāvā stilīgu, bez malu estētisku dizainu, USB-C savienojumu un iespaidīgu attēla kvalitāti, kas nozīmē perfektu dizaina un veiktspējas apvienojumu.

Godalgots dizains

Runājot par dizainu, Philips 276C8 ir izcils. Izveidots praktiski bez rāmja, kas ir ne tikai estētiski pievilcīgi, bet piedāvā arī plašāka attēla un lielākas darba vietas priekšrocības, vienlaikus atvieglojot nemanāmu vairāku monitoru iestatījumu pielāgošanu.

Monitors ir arī neticami plāns, tā biezums ir tikai 6,1 mm, ar pievilcīgu mūsdienīgu izskatu, kas papildina dažāda veida darba un dzīvojamās telpas. Monitora plānais, stilīgais paneļa un ģeometriskā statīva dizains saņēmis 2018. gada Red Dot dizaina balvu, kas izceļ labākos dizaina un biznesa jomā.

Vizuāla ekstravagance

Philips 276C8 piedāvā virkni novatorisku tehnoloģiju, kas nodrošina satriecošu attēlu no 3D grafikas līdz fotogrāfijai un no filmu skatīšanās līdz biroja lietojumprogrammām, un daudz citu. CrystalClear QHD 2560×1440 izšķirtspēja atdzīvina katru attēlu, savukārt IPS LED platleņķa tehnoloģija palielina attēla un krāsu precizitāti. Monitors ir aprīkots arī ar Ultra Wide-Color tehnoloģiju, kas piedāvā ārkārtīgi plašu krāsu spektru bagātīgam un spilgtam rezultātam.

Spēļu faniem šis monitors piedāvā AMD FreeSyncTM tehnoloģiju un ātru reakcijas laiku vienmērīgai spēlei bez artefaktiem. Lai lietotāji varētu izbaudīt Philips 276C8, nebaidoties par savu redzi, monitors piedāvā arī vairākas funkcijas, kas izstrādātas, ņemot vērā lietotāju labklājību, piemēram, LowBlue Mode un EasyRead tehnoloģiju.

Vienkāršība sākas šeit

Mūsdienu multitāskinga patērētājiem Philips 276C8 ir jaudīgs laika taupīšanas palīgs, kas aprīkots ar inovatīvām funkcijām. Galvenais no tiem ir USB-C ar strāvas padevi, kas lietotājiem ļauj izbaudīt ātrdarbīgu USB 3.2 datu pārsūtīšanu, skatīties augstas izšķirtspējas video, pieslēgt un uzlādēt saderīgus piezīmjdatorus tieši no monitora – viss ar vienu USB-C kabeli. Kas varētu būt vienkāršāk?

Gludais, plānais un universālais Philips 276C8 monitors būs pieejams no decembra par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 369 eiro.

Plašāka informācija par Philips 276C8: https://www.philips.lv/c-p/276C8_00/moda-lcd-monitors-ar-usb-c

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt