OnePlus 7T Pro atzīts par labāko viedtālruni Global Mobile Awards

Globālā Mobilo komunikāciju sistēmu asociācija (GSMA) šodien paziņojusi ikgadējos Global Mobile Awards uzvarētājus. Galvenajā kategorijā “2019. gada labākais viedtālrunis” ekspertu žūrija par uzvarētāju nosaukusi OnePlus viedtālruni OnePlus 7T Pro.

Mobilo tehnoloģiju kompānija OnePlus izpelnījusies industrijas atzinību, pateicoties OnePlus 7T Pro pasaules klases procesora ātrumam, īsajam uzlādes laikam un izcilai programmatūrai. Turklāt žūrija savā paziņojumā uzteikusi OnePlus kā daudzpusīgu produktu par pieejamu cenu, kā arī atzinīgi novērtējusi kompānijas veiksmīgo tirgus stratēģiju.

GSMA veltītā atzinība OnePlus 7T Pro ietvertajām inovācijām ir apliecinājums tam, ka mūsu izvēlētā stratēģija – padarīt pieejamākas pasaulē vadošās tehnoloģijas – darbojas. OnePlus rūpīgi ieklausās lietotāju vajadzībās un ievieš risinājumus, kas sniedz unikālu lietošanas pieredzi. Mobilo komunikāciju nozares ekspertu izrādītā atzinība un GSMA apbalvojums mums ir īpašs novērtējums, kas vēlreiz apliecina sasniegto,” stāsta OnePlus dibinātājs un izpilddirektors Pīts Lau (Pete Lau).

Global Mobile Awards apbalvo kompānijas un inovatorus, kas sekmējuši ātru mobilo tehnoloģiju industrijas attīstību. Global Mobile Awards rīko GSMA, kas pārstāv mobilo operatoru intereses visā
pasaulē, apvienojot vairāk nekā 750 operatoru un 400 kompāniju, ieskaitot tālruņu un mobilo ierīču ražotājus, programmatūras izstrādātājus, aprīkojuma piegādātājus un interneta uzņēmumus, kā arī nozares organizācijas.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt