Padariet darbu vieglāku, klusāku un labāku ar Logitech M240 Silent Bluetooth® peli

Vai meklējat viegli savienojamu peli, kas būs gatava darbam, kad vien jums tas vajadzīgs? Atvadieties no spraudņiem ar Logitech M240 Silent Bluetooth® peli, mūsu līdz šim pieejamāko Bluetooth® peli. Šī uzticamā bezvadu pele savienojas dažu sekunžu laikā un atbrīvo vietu uz jūsu rakstāmgalda, padarot darbu vieglāku, bet darba vidi – klusāku.

Pateicoties ātrai un ērtai Bluetooth® tehnoloģijai, M240 bez problēmām savienojas ar datoru vai planšetdatoru – nav nepieciešams spraudnis vai ports, nodrošinot bezvadu diapazonu līdz pat 10 metriem. Šī kompaktā, ceļošanai ērtā pele, kas pieejama grafīta, blāvā un rozā krāsā, ļauj paveikt vairāk gan mājās, gan ceļā. Turklāt tās akumulatora darbības laiks ar automātisko miega režīmu ir 18 mēneši, kas ļauj ilgāk strādāt starp akumulatora maiņām.

Logitech M240 Silent

Nesen veikts pētījums liecina, ka darbs ar klēpjdatoru, izmantojot M240 Silent, ir par 30% ātrāks un par 50% produktīvāks* nekā gadījumos, kad nepieciešams paliktnis. Turklāt pele ir aprīkota ar īpaši klusu klikšķēšanas mehānismu, kas rada par 90% mazāku troksni**, taču nodrošina patīkamo klikšķu sajūtu, netraucējot jūs pašus un apkārtējos.

M240 Silent ir izgatavota, ievērojot tos pašus kvalitātes un ilgtspējas standartus, kas Logitech ir padarījuši par līderi datoru perifērijas ierīču jomā. Ērtā, abpusēji lietojamā konstrukcija ir veidota atbilstoši labās vai kreisās rokas dabiskajam izliekumam, lai jūs varētu ilgāk strādāt produktīvi un koncentrēties uz to, kas jums padodas vislabāk.

Logitech M240 Silent

Visi Logitech produkti ir sertificēti kā oglekļa ziņā neitrāli. Turklāt plastmasas detaļu sastāvā ir pēc patēriņa pārstrādāta (PCR) plastmasa, kas sastāda 48% grafīta peles, bet 37% blāvās un rozā peles plastmasu sastāvu.


* Pamatojoties uz bitu/sekundē vidējo kustības laiku visām pētījumā iesaistītajām ierīcēm. Logitech Ergonomikas laboratorijas pētījums ar 23 dalībniekiem (2019. gada oktobrī) ar divām Logitech standarta pelēm un diviem standarta iebūvētiem paliktņiem.
** Neatkarīgā laboratorijā 1 m attālumā izmērīts kreisā klikšķa dBA līmenis. Salīdzinājumā ar Logitech M185.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt