Philips 436M6VBPAB ir pirmais displejs, kas sasniedzis VESA DisplayHDR™ 1000 standartu

MMD, vadošā tehnoloģiju kompānija un Philips monitoru zīmola licences partneris, ar lepnumu paziņo, ka nesen tirgū palaistais Philips 436M6VBPAB tika apstiprināts Video Electronics Standards Association (VESA®) kā pirmais DisplayHDR™ 1000 specifikācijai oficiāli sertificētais displejs, tātad tas spēj sniegt pilnīgi jauna līmeņa skatīšanās izjūtas, pateicoties izcilajam spilgtumam, dziļākam kontrastam un dzīvām krāsām.

Jaunā Philips Momentum līnija jau ir apbalvota ar Computex d & I 2017 balvu no IF un Red Dot balvu: Produkta dizains 2017 par tā acij tīkamo un inovatīvo dizainu. Tagad starp tā sasniegumiem ir arī pasaulē plaši pazīstamo VESA DisplayHDR™ 1000 un UHDA sertifikāti, kas apstiprina MMD apņemšanos piedāvāt inovatīvus produktus, apmierinot pat visprasīgākos tirgus segmentus.

VESA’s DisplayHDR™ Test-Pro ir jauns testa rīks, kas sniedz iespēju atzīt displeja spējas, ieskaitot gaišumu, krāsu un kontrastu klēpjdatoru un galda datoru High Dynamic Range (HDR) displejiem, pamatojoties uz VESA atbilstības izciliem rādītājiem testa specifikācijām. Uz šo brīdi aptuveni ducis displeju trīs snieguma līmeņos (DisplayHDR™ 400, 600 un 1000) ir sertificēti atbilstoši jaunajai specifikācijai un izlaisti tirgū. Parametru prasības ietver trīs maksimālā starojuma testus, divus kontrasta mērījumu testus, krāsu testēšanu BT.709 un DCI-P3 krāsu gammās, bitu dziļuma prasības testu un HDR reakcijas testu. Līdz šim tikai Philips 436M6VBPAB ir sasniedzis augstāko līmeni, apmierinot 8+2bit, BT prasības. 709 99%, DCI-P3 90%, spilgtums (centra maksimums) 1000 niti, spilgtums (pilns kadrs) 600 niti un tumsā – 0,05 niti.

“Šī standarta sasniegšana apstiprina MMD apņemšanos piedāvāt augstākās klases tehnoloģiju aizvien pieaugošai klientu bāzei, kas tagad sasniedz izklaides un konsolspēļu lietotājus,” komentēja Stefans Zommers (Stefan Sommer), MMD Eiropas nodaļas mārketinga un biznesa vadības direktors. “Momentum līnija aizpilda robus Philips monitoru klāstā, un mums ir liels prieks, ka esam prezentējuši pasaules pirmo DisplayHDR™ 1000 displeju, kas piedāvā vēl reālistiskāku vizuālo pieredzi.”

Monitors, kurš tika izstrādāts spēļu konsolēm, tika pamanīts, pateicoties tā izcilajām funkcijām, piemēram, 4K UHD izšķirtspējai 3840 x 2160 pikseļiem pie 60 Hz, 4 ms GtG reakcijas laikam ar SmartResponse un Adaptive tehnoloģiju, kas kopā ar zemu ievades aizkavi padara spēlēšanu vienmērīgu pat visātrākajās spēlēs. Quantum Dot tehnoloģija un Ultra-Wide Color dod 97,6% no DCI un 103% no NTSC gammas, 103,64 PPI, C/R ir vienāds ar 4000:1, un jau pieminētais spilgtums sasniedz iespaidīgos 1000 nitus. Ambiglow adaptīvais apgaismojums, MultiView funkcija, DTS Sound audio un tālvadības pults padara to ideāli piemērotu mājas izklaidei.

Plašāku informāciju par DisplayHDR™ specifikāciju un DisplayHDR Test-Pro skatiet www.displayhdr.org.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt