Porsche Design un AGON by AOC iepazīstina ar jaunu spēļu monitoru PD27S

Štutgarte / Amsterdama, 2022. gada 23. augusts – ekskluzīvā dizaina zīmols Porsche Design un AGON by AOC – viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru1 un IT piederumu zīmoliem – kopā prezentē Porsche Design AOC AGON PRO PD27S, 68,6 cm/27 collu augstākās kvalitātes monitoru ar dizainu, kas iedvesmojies no Porsche sporta automobiļa elementiem. Pateicoties 165 Hz atsvaidzes intensitātei, ar iespēju sasniegt līdz 170 Hz, 1 ms Grey-to-Grey (GtG) reakcijas laikam, kā arī DisplayHDR 400 sertifikācijai un plašajai krāsu gammai, PD27S modelis ir tiešām sporta automobilim līdzvērtīgs spēļu monitors aizrautīgiem spēlētājiem. PD27S apvieno pārsteidzoši tīru un funkcionālu dizainu ar augstākā līmeņa tehnoloģijām, nodrošinot lietotāja apmierinātību jebkādās situācijās, no ikdienas uzdevumiem un līdz ar lietošanu biznesa vajadzībām, izklaidi un augstas veiktspējas spēļu spēlēšanu.

“Ar jaunu modeli tagad paplašinām savu portfeli, ko esam izveidojuši kopā ar Porsche Design. Ar to pašu funkcionālo un māksliniecisko dizaina platformu kā šogad izlaistajam modelim PD32M, PD27S modelis piedāvā populārākās spēļu funkcijas stilīgā paketē,”  stāsta Stefans Zommers (Stefan Sommer), TPV globālā mārketinga direktors.

“Pateicoties veiksmīgajai partnerībai ar augstākās kvalitātes monitoru zīmolu AGON by AOC, Porsche Design atkal spēļu nozarē ienes sporta automobiļu iedvesmotu dizainu. Ar 2022. gada “iF Design Award” un “Red Dot Award: Product Design 2022” apbalvojumiem godalgotais Porsche Design AOC AGON PRO PD27S saņēma augstu kritikas atzinību un tā veiktspēja un tehnoloģisko inovāciju līmenis ir tikpat iespaidīgs kā dizains,” paskaidro Rolands Heilers (Roland Heiler), Porsche Design direktors dizaina jautājumos.

Nepārspējams dizains

PD27S piedāvā aprīlī izlaistajam 32 collu modelim PD32M līdzvērtīgu nevainojamu funkcionālo dizainu. Modelis PD27S saņēmis “iF Design Award 2022” un “Red Dot Award: Product Design 2022” apbalvojumus. Lai veiksmīgi īstenotu intensīvas un ilgstošas spēļu sesijas, spēlētājiem jāspēj paļauties uz kvalitatīvu un izturīgu spēļu aprīkojumu. Galvenā PD27S priekšrocība ir abrazīvais alumīnija sakausējuma statīvs ar izturīgo, funkcionāli izstrādāto un unikālo formu, atgādinot sporta automobiļa stūri un spieķus. Modeļa PD27S tīrais un racionālais dizains ietver konusveida virsmas korpusa aizmugurē un sānos ar funkcionāli izvietotām iekšējām komponentēm. Metāla tīklojuma ieliktņi, kas līdzīgi automobiļa dzesēšanas ieplūdes atverēm, nosedz ierīces skandas kreisajā un labajā pusē. Šīs daļas netieši izgaismo pielāgojamais RGB apgaismojums (Light FX), palielinot dinamiku un veicinot iegremdēšanos spēlē. Pateicoties ergonomiskajam statīvam, PD27S piedāvā rotējošu funkcionalitāti, 150 mm augstumu, kā arī noliekšanas un pagriešanas funkcijas.

Modernākās tehnoloģijas

PD27S ekskluzīvo dizainu papildina nepārspējamā AGON by AOC displeju speciālistu pieredze, nodrošinot iespaidīgu funkcionalitāti ambicioziem spēlētājiem. Porsche Design AOC AGON PRO PD27S ir ar platu IPS (AAS) paneli augstai krāsu precizitātei un plašai krāsu gammai. Pateicoties 10 bitu IPS paneļa precīzo un dzīvīgo krāsu reprodukcijai, PD27S aptver 95 procentus DCI-P3 gammas un 99 procentus sRGB gammas ļaujot lietotājam veikt tādus uzdevumus, kur krāsām ir liela nozīme. DisplayHDR 400 sertificētā PD27S krāsu funkcionalitāti papildina displeja spēja dekodēt un atveidot augsta dinamiskā diapazona saturu filmās, videoklipos un spēlēs, lai attēlotu patiesi reālistiskus attēlus.

Pateicoties izteiktajai QHD izšķirtspējai (2560 x 1440) 27 collu, modelis PD27S nodrošina 109 ppi augstu pikseļu blīvumu, kas lieliski piemērots ikdienas lietošanai biznesa vajadzībām. QHD arī ir pirmā izvēle ambicioziem spēlētājiem, ļaujot viegli sasniegt augstu kadru nomaiņas ātrumu un asumu vienlaicīgi. 165 Hz / 170 Hz atsvaidzes intensitāte un 1 ms GtG reakcijas laiks nodrošina plūstošu kustību raita ritma spēlēs un praktiski nekādus pārrāvumus. Pateicoties Adaptive-Sync tehnoloģijai, PD27S atbalsta mainīgu atsvaidzes intensitāti, novēršot tādus traucēkļus kā pārrāvumus un nevienmērību.

Daudzfunkcionāls risinājums

PD27S ir ne tikai spēļu monitors, bet gan kvalitatīvs un daudzfunkcionāls risinājums dažādiem mērķiem. Pateicoties 4 portu USB 3.2 dokam, tādas ārējās ierīces kā tastatūru, peli vai ārējos diskdziņus var pievienot ātri un ērti, samazinot vadu mudžekļu iespējamību un ļaujot ikvienam datorgaldam izskatīties tīram un funkcionālam. Modeļa PD27S audiovizuālo funkcionalitāti papildina duālās 5W skandas, kas uzlabotas ar DTS un nodrošina skaidru un bagātīgu skaņu.

Atgādinot lietotājiem par savu mantojumu, monitors lietotājus sveiks ar animētu sākuma ekrāna logotipu. Dažādu iestatījumu, tostarp krāsu režīmu vai spēļu režīmu pielāgošanai, ekrāna displeja izvēlne arī ir izstrādāta unikālā dizainā. Monitoram komplektā nāk USB ārējais disks ar lietotāja rokasgrāmatām un saistīto programmatūru.

Porsche Design AOC AGON PRO PD27S tagad ir pieejams Porsche Design veikalos, pie specializētiem mazumtirgotājiem, un tiešsaistē www.porsche-design.com, kā arī atsevišķos tiešsaistes veikalos par ieteikto mazumtirdzniecības cenu (RRP) 499 €.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt