Prezentēts jaunais Samsung Galaxy Tab S6

Samsung prezentējis Galaxy Tab S6 – jaunu planšetdatoru, kura 5,7 mm plānajā korpusā apvienotas datora un viedtālruņa labākās īpašības. Tab S6 aprīkots ar uzlabotu S Pen irbuli ērtākai ikdienas lietošanai, platleņķa kameru neaizmirstamu bilžu uzņemšanai un lielu ekrānu, izcilu skaņu un jaudīgu procesoru, lai kvalitatīvi baudītu video un spēles.

Mūsu piepildītā ikdiena prasa ātrumu un efektivitāti no ierīcēm, ko izmantojam – mēs vēlamies, lai tās būtu jaudīgas, ātri reaģētu un būtu izmantojamas intuitīvi. Jaunais planšetdators Samsung Tab S6 ir lielisks piemērs, kā vienā ierīcē apvienot mūsdienu cilvēkam svarīgās funkcijas, lai padarītu ikdienu ērtu. Tas ļauj ne vien efektīvi strādāt, izmantojot uzlaboto S Pen irbuli vai iespēju pārslēgties datora režīmā, bet arī kvalitatīvi atpūsties, izcilajā ekrānā baudot filmas vai spēlējot videospēles bez aizķeršanās,” atklāj Samsung Electronics Baltics tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs Māris Ķikāns.

Atjaunots S Pen irbulis radošumam un produktivitātei

Samsung S Pen irbulis sākotnēji tika radīts rakstīšanai un zīmēšanai uz ekrāna, bet tagad tas piedāvā daudz vairāk funkciju. Pateicoties iebūvētajai tālvadības funkcijai 1 un S Pen gaisa
kustībām (Air actions), ar irbuli ir iespējams no attāluma uzņemt pašbildes un video, kā arī kontrolēt multimediju failus. S Pen irbulis pēc desmit minūšu uzlādes spēj darboties līdz pat
10 stundām.

Ar roku veiktos pierakstus Samsung Notes lietotnē iespējams pārvērst digitālā tekstā un pārsūtīt uz Microsoft Word ar vienu klikšķi. Skatoties filmas planšetdatorā, var veikt pierakstus Samsung Notes, pielāgojot tā fona caurskatāmību, piemēram, pierakstīt komentārus vai atziņas no filmas.

Uzlabotas tehnoloģijas ikdienas ērtībām

Planšetdatora Galaxy Tab S6 5,7 mm plānajā korpusā ir iebūvēta duālā kamera ar Ultra Wide jeb platleņķa kameru, ar ko ir iespējams uzņemt attēlus tikpat plašā leņķī kā tos spēj saskatīt
cilvēka acs.

Pirmo reizi Samsung planšetdators ir papildināts ar pirksta nospieduma lasītāju ekrānā, lai lietotājs ierīcei varētu piekļūt ātri, ērti un droši. Ierīces aizsardzību nodrošina arī Samsung
Knox – mikročipa līmenī iestrādāta drošības platforma.

Planšetdatorā ir iestrādāta jauna un uzlabota Samsung DeX versija. Izmantojot uzlaboto vāku ar iestrādātu klaviatūru (Book Cover Keyboard) 3 , tikai ar vienu pogu ir iespējams ērti pārslēgties uz datora lietošanai līdzīgu režīmu.

Izklaide bez robežām

Pateicoties 10,5 collu Super AMOLED displejam, četriem AKG skaļruņiem un telpiskās apskaņošanas funkcijai Dolby Atmos, Galaxy Tab S6 ļauj filmas un seriālus izbaudīt izcilā kvalitātē.

Sadarbojoties ar vadošajām spēļu platformām, kā Unity un Unreal Engine, Samsung ir izstrādājis Galaxy Tab S6 ar īpaši jaudīgu procesoru, kas kopā ar Game Booster programmu un mākslīgo intelektu sniedz iespēju spēlēt videospēles bez aizķeršanās. Pateicoties programmatūrai Discord 4 , tagad lietotājiem ir iespēja pievienoties dzīvajām sarakstēm Game Launcher lietotnē, lai varētu kopā ar komandas biedriem plānot gājienus, manevrus un stratēģijas.

No augusta beigām veikalos un tiešsaistē būs pieejams jaunais Galaxy Tab S6 pelēkā un zilā krāsā.

Samsung Galaxy Tab S6 tehniskā specifikācija

Tab S6
Ekrāns 10.5” WQXGA, Super AMOLED
Krāsa Pelēka, zila
Izmērs, svars 244.5 x 159.5 ×5.7mm, 420g
Kamera 8MP(priekšējā), 13MP + 5MP (aizmugurējā)
Atmiņa + ietilpība 6GB + 128GB, MicroSD (līdz pat 1TB)
Procesors 7nm 64-bit Octa-core procesors (Maksimums 2.8 GHz + 2.4 GHz + 1.7 GHz)
Akumulators Planšetdators: 7,040mAh
S Pen: 0.35mAh
Savienojamība Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, MIMO, Wi-Fi Direct,Bluetooth® 5.0
GPS GPS + GLONASS, Beidou, Galileo
Sensori Optiskais pirksta nospieduma lasītājs, akselerometrs, žiro sensors, ģeomagnētiskais sensors, telpas sensors, RGB gaismas sensors.
Mikrofons 2 mikrofoni
Video Ieraksts: UHD 4K (3840×2160) @ 30fps. Atskaņošana: UHD 8K (7680 x 4320) @ 30fps
Audio 4 AKG skaļruņi, Dolby Atmos®
Aksesuāri Book Cover Keyboard, Book Cover, POGO Charging Dock, S Pen

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt