Skaņa kā terapija: Huawei FreeBuds 6i austiņas mieram un labsajūtai

No dabas un instrumentālās mūzikas līdz pat ASMR ierakstiem un baltajam troksnim – mūzika un skaņa spēlē lielu lomu un palīdz cilvēkiem nomierināties, atpūsties un samazināt stresu. Arī skaņu terapija ir kļuvusi par arvien populārāku metodi, kā cīnīties ar mūsdienu dzīves steigu un satraukumu. Pie tam, attīstoties audio tehnoloģijām, skaņu terapiju ir vēl vieglāk ieviest savā ikdienā.

Skaņu terapija jau tūkstošiem gadu tiek pielietota meditācijā, piemēram, izmantojot Himalaju vai Tibetas dziedošos traukus, kas rada īpašas frekvences un skaņas rezonanses. To galvenā priekšrocība ir spēja samazināt trauksmi, stresu un palīdzēt atslābināties, kas ir jo īpaši svarīgi mūsdienu dzīves ritmā. Daži praktizētāji pat iesaka skaņu dziedināšanu kā noderīgu metodi emociju, trauksmes vai miega traucējumu pārvarēšanai.

“Gadu gaitā audio tehnoloģijas ir pietiekami progresējušas, lai kvalitatīvu skaņu terapiju ieviestu arī savā ikdienā. Tā ir iespēja iegremdēties ritmiskā skaņas pieredzē, kas veicina relaksācijas sajūtu. Šim nolūkam lieti noder trokšņu slāpēšanas austiņas, piemēram, jaunās Huawei FreeBuds 6i,” norāda Huawei produktu apmācības vadītājs Mikus Tillers.

Harmoniskai ikdienai trokšņu mazināšanas funkcija

Ja austiņas tiek plānotas izmantot ikdienā vai skaņu terapijas laikā, tad liela uzmanība ir jāpievērš trokšņu slāpēšanas funkcijai. Piemēram, Huawei FreeBuds 6i ir aprīkotas ar Intelligent Dynamic ANC 3.0, kas ļauj pielāgoties 34 dažādiem scenārijiem. “Vai nu tas ir skaļš vilciens, vai nu apkārt esošie trokšņainie mājinieki, bezvadu austiņas ik pēc 2,6 mikrosekundēm uzrauga apkārtējos trokšņus un spēj tos intuitīvi apslāpēt,” stāsta eksperts.

Eksperts norāda, ka trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju papildina arī bezvadu austiņās iebūvētā trokšņu filtrēšanas kamera, kas samazina fona troksni vidējās un augstās frekvencēs no 1 līdz 3 kHz. Tas ļauj iegremdēties skaņās un vairāk koncentrēties uz veicamo uzdevumu jebkurā vidē.

Komforts no modes nekad neiziet

Neatkarīgi no tā, vai austiņas ir plānots nēsāt tikai stundu vai visu dienu, tām ir jābūt ērtām. Huawei FreeBuds 6i ovālās formas ausu uzgaļi ir izgatavoti no ādai draudzīga šķidrā silikona, kas ir maigs un nekairina ādu. Lai tās labāk piegulētu ausīm, augšējās daļas biezums ir palielināts par 75% un par 25% biezāki paši uzgaļi.

Bez raizēm par uzlādi

Izvēloties bezvadu austiņas, ir svarīgi ņemt vērā arī akumulatora darbības laiku. “Bezvadu austiņas darbojas līdz 35 stundām ar uzlādes ietvaru, savukārt ar vienu uzlādi tās var darboties līdz pat 8 stundām. Turklāt ierīce ir paredzēta arī ātrai uzlādei. Piemēram, īsa 10 minūšu uzlāde nodrošinās iespēju austiņas nepārtraukti lietot vēl 4 stundas,” stāsta eksperts.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt