Viedtālruņu ražotājs OnePlus uzsāks TV ražošanu

Gadu pēc paziņojuma par darba uzsākšanu pie pirmā televizora viedtālruņu ražotājs OnePlus informējis, ka septembrī laidīs klajā televizoru OnePlus TV. Pirmā valsts, kur tirgū nonāks OnePlus TV, būs Indija, kurai vēlāk sekos Ziemeļamerikas, Eiropas un Ķīnas tirgus.

Esmu pārliecināts, ka ir daudz interesantu lietu, ko varat sagaidīt no OnePlus TV. Attēla un skaņas kvalitāte ir elementi, kas noslīpēti līdz izcilībai. Esmu pārliecināts, ka papildus šiem galvenajiem elementiem televizora ievērojamais dizains un viedā savienojamība padarīs šo produktu vēl aizraujošāku,” stāsta OnePlus dibinātājs un izpilddirektors Pīts Lau (Pete Lau).

Izvēli par labu ienākšanai televizoru tirgū OnePlus skaidro ar apņēmību darīt kaut ko atšķirīgu un unikālu nozarē, kurā pēdējo gadu laikā attīstība ir apstājusies. “Mēs joprojām uzskatām, ka šajā nozarē ir vieta produktam, kas var sniegt vēl patīkamāku un kvalitatīvāku lietotāja pieredzi. Esmu sajūsmā par to, kā mūsu dzīve izskatīsies nākotnē, ieviešot un uzlabojot tādas progresīvas tehnoloģijas kā 5G, AI, VR un AR,” komentē Pīts Lau.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt