Ierīces

Realme 9 Pro un Pro Plus izsludina ar krāsu mainošu jauno dizainu

Realme ir izlaidis Realme 9 Pro un Pro Plus – divus jaunus viedtālruņus, kas tagad nonākuši uzņēmuma populāro vidējā diapazona viedtālruņu sērijas augšgalā.

Abi jaunie 9 Pro viedtālruņi saņēmuši ievērojamus uzlabojumus, ja tos salīdzina ar to priekšteci 8 Pro. Viedtālruņiem ir jauns dizains, plānas malas un izliekts aizmugurējais panelis. Viedtālruņa “saullēkta zilais” modelis maina krāsu saules gaismas iedarbībā – ja to izmantosiet saulē, pēc dažām sekundēm tas mainīsies no zila toņa uz sarkanīgu niansi.

9 Pro Plus ticis pie ievērojamas 50 megapikseļu primārās kameras, kurai ir optiska attēla stabilizēšana un kura izmanto to pašu Sony IMX766 sensoru, kas atrasts dažos populāros pagājušā gada flagmaņos, piemēram, OnePlus 9 Pro un Oppo Find X3 Pro. Aizmugurējā kameru blokā ievietots 119 grādu ultraplats un makro objektīvs; Plus 9 Pro galvenajai kamerai ir neprecizēts 64 megapikseļu sensors.

9 Pro Plus modelis ir ticis pie 90Hz OLED ekrāna, MediaTek Dimensity 920 procesora un 4 500 mAh akumulatora ar 60W ātro uzlādi. 9 Pro ir 120Hz LCD ekrāns, Snapdragon 695 procesors un 5000 mAh akumulators ar 33W ātro uzlādi.

Realme vēl nav sniedzis informāciju par viedtālruņa cenu vai izlaišanas datumu. Visticamāk tie kā parasti vispirms būs pieejami Eiropā un Indijā.

Avots: The Verge

Attēla avots: Realme

Atbildēt

Līdzīgi raksti