Ierīces

Realme plāno iekļūt augsta līmeņa viedtālruņu tirgū

Populāris viedtālruņu ražotājs Realme plāno iekļūt augsta līmeņa viedtālruņu tirgū ar jauniem tālruņiem, kuru cena pārsniedz 800 ASV dolārus (aptuveni 700 Eur). Uzņēmuma dibinātājs un izpilddirektors Sky Li Twitter ierakstā paziņoja, ka Realme konkurēs ar Apple un Samsung, kas dominē augstākās kvalitātes viedtālruņu tirgū. Oppo, Vivo un OnePlus, kas pieder arī tam pašam mātes uzņēmumam BBK Electronics, ar saviem atšķirīgajiem piedāvājumiem arī ir centušies sacensties Apple un Samsung augstākās klases viedtālruņu tirgū. Tomēr visiem trim uzņēmumiem vēl nav izdevies panākt masveida pieprasījumu pēc saviem Premium klases flagmaņiem.

Uzņēmuma izpilddirektors Twitter ierakstā paziņoja par Realme vēlmēm iekļūst augsta līmeņa viedtālruņu tirgū. Tomēr vēl nav apstiprinātas nekādus sīkākas detaļas vai laiks, kad tieši šīs klases Realmi viedtālruņi varētu būt pieejami.

Realme savu ceļojumu augsti konkurētspējīgajā viedtālruņu tirgū sāka 2018. gada maijā. Sākotnēji uzņēmums ienāca viedtālruņu tirgū kā Oppo meitas uzņēmums. Neilgi  pēc sava pirmā viedtālruņa modeļa Realme 1, tas atdalījās no Oppo un parādījās kā patstāvīgs zīmols.

Kopš tā debijas viedtālruņu tirgū Realme ir saņēmis vairāk kā 100 miljonu viedtālruņu pasūtījumu. Salīdzinājumā ar 2021. gada otro ceturksni, pārdoto viedtālruņu daudzums ir pieaudzis par 135%, liecina analītiķu firmas Counterpoint dati. Uzņēmums ir arī ceturtais starp pieciem vadošajiem viedtālruņu izplatītājiem Indijā, kas ir visai liels viedtālruņu lietotāju tirgus.

Avots: Gadgets360

Atbildēt

Līdzīgi raksti