Jaunumi

Samsung 2021. gadā varētu neizlaist jaunu Galaxy Note viedtālruni

Samsung Note viedtālruņu sērija pazīstama ar saviem lielajiem ekrāniem un irbuli, ar kuru iespējams rakstīt uz displeja. Klīst baumas, ka 2021. gadā vairs neiznāks jauns Note modelis.

Otrdien ziņu portāls Reuters ziņoja, ka Samsung nav plānu izstrādāt jaunu Galaxy Note versiju 2021. gadam. Ziņojumā minēts, ka Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants tā vietā pievienos S-Pen irbuli pie savām pārējām flagmaņu līnijām, proti Galaxy S21 un kādai sava saliekamā telefona nākotnes versijai.

Samsung līdz šim ir piedāvājis dažādas tālruņa līnijas, kas veidotas, lai atbilstu dažādām funkcijām un budžetiem. Galaxy viedtālruņu līnija ir viena no populārākajām – tā ir galvanā izvēle patērētājiem, kuri meklē viedtālruni ar augstas klases funkcijām. Pēdējā gada laikā uzņēmums ir pievienojis jaunu Galaxy Z grupu, kas ietver futūristiskā pasakata salokāmos viedtālruņus Z Flip un Z Fold.

Galaxy Note

Parasti Galaxy Note sērijas jaunie viedtālruņi tika izlaisti vasaras beigās vai rudens sākumā. Tā bija otrā Samsung premium klases telefonu grupa uzreiz aiz Galaxy viedtālruņiem.

Pirmais Galaxy Note tika laists klajā 2011. gadā, tam bija 5,3 collu displejs, kas tajā laikā tirgū bija jaunums, jo salīdzinājumam iPhone jaunākajam viedtālrunim bija tikai 3,5 collu ekrāns. Lielā ekrāna un augstas kvalitātes dēļ Note visai ātri ieguva lojālu fanu bāzi.

Avots: CNET

Atbildēt

Līdzīgi raksti