20 kompaktas un noderīgas ierīces ikdienas lietošanai

Tehnoloģijas attīstās strauji, to klāsts ir ļoti plašs un dažāds. Mums katram ir savi tehnoloģiju pasaules brīnumi, bez kuriem neizejam no mājas. Daudzi no tiem ir pavisam nelieli – kabatas izmēra – un ļoti daudzfunkcionāli, kā arī var kalpot kā lieliskas dāvanu idejas.

Anker pārnēsājams SD kartes lasītājs

Ne visiem datoriem ir pieslēgvietas SD un MicroSD kartēm, turklāt, pat ja tādas ir, abas kartes nav iespējams lasīt reizē. Anker ir izveidojis SD karšu lasītāju, kas šo problēmu atrisina. Anker USB 3.0 SD karšu lasītājs ļaus vienlaicīgi pieslēgt pie datora un lasīt divas SD kartes. Saderīgs ar dažādu tipu MicroSD kartēm.

Anker automašīnas USB lādētājs

Ikdienas steigā dažkārt aizmirstam uzlādēt sava viedtālruņa akumulatoru, vai arī ar to nepietiek visas dienas garumā. Anker piedāvā PowerDrive Speed 2 USB lādētāju, ko var izmantot automašīnā. Lādētāju varēs pievienot automašīnas 12 V izejā un tas nodrošinās 2 USB pieslēgvietas ar 30 vatu kopējo jaudu. Akner IQ2 tehnoloģija automātiski izvēlēsies jaudu, kas nepieciešama pieslēgtās ierīces uzlādei, daudzus telefonus tā līdz pat 80% vaŗēs uzlādēt 35 minūšu laikā.

Panasonic ErgoFit austiņas

Daudziem viena no neaizmirstamām ikdienas sastāvdaļām ir mūzikas klausīšanās. Nereti ir grūti iedomāties dienu bez austiņām. Panasonic ErgoFit austiņas ir vienas no labākajām un populārākajām austiņām savā cenas diapozonā.

TaoTronics bezvadu austiņas ar uzlādes kastīti

Lielisks risinājums cilvēkiem, kuriem patīk bezvadu austiņas, bet nepatīk to uzlādes process. Iegādājoties TaoTronics bezvadu austiņas, komplektā saņemsiet to uzglabāšanas uz uzlādes kastīti. Ar vienu uzlādi, austiņas darbosies ilgāk kā 3 stundas. Austiņu kastītē ir iestrādāts 3500mAh ārējais akumulators, kas ļaus austiņas uzlādēt vairāk kā 40 reizes pirms paša akumulatora uzlādes.

Mpow Mini bezvadu austiņa

Mpow Mini piedāvā vienkāršu, vieglu, bezvadu austiņu, ko savienot ar telefonu un ikdienas steigā, vai vadot auto, ērti atbildētu uz zvaniem.

Tophome austiņu un karšu maks

Vai arī Tavas austiņas kabatā vienmēr sapiņķerējas? Tophome piedāvā risinājumu – austiņu un karšu maku. Maks veidots no ādas, ir neliels un ērti ieliekams kabatā.

RavPower Luster Mini ārējās uzlādes akumulators

Ārējās uzlādes akumulators ir vēl viena ierīce, bez kuras daudzi no mums nepametīs māju. RavPower piedāvā Luster Mini ārējās uzlādes akumulatoru ar 3350 mAh ietilpību. RavPower iSmart tehnoloģija automātiksi noteiks, cik liela uzlādes jauda nepieciešama ierīcei, lai uzlādi padarītu ātrāku. Ar šādas ietilpības akumulatoru telefonu varēs uzlādēt aptuveni 2 reizes, taču to varēs ielikt kabatā un ērti pārnēsāt.

Tesla uzlādējamās šķiltavas

Nepieciešama uguns? Tesla ir radījusi jaunas un unikālas elektriskās šķiltavas. Šķiltavas izmanto iekšējo bateriju, ar kuras vienu uzlādi, varēs iededzināt vairāk kā 300 elektriskās liesmas, kas būs videi draudzīgas. Koplektā iekļauts USB kabelis šķiltavu akumulatora uzlādei.

Amir uzliekamās viedtālruņu kameras lēcas

Patīk uzņemt fotogrāfijas ar viedtālrunu? Tad Amir uzliekamās viedtālruņu kameras lēcas ir domātas tieši Tev! Lēcas veidotas un alumīnija un stikla, ir vieglas, ūdens un putekļu izturīgas. Komplektā iekļauta 180 grādu apļa tipa (fisheye) lēca, 0.4 reižu palielinājuma platleņķa lēca un 10 reižu palielinājuma makro lēca. Lēcas strādās ar populārāko Android OS telefoniem, kā arī ar jaunākajiem iPhone.

Travelambo maks

Travelambo piedāvā ādas maku, kam ir speciāli izstrādāta aizsardzība, kas nelaidīs cauri bezkontakta signālus, kas spēj nolasīt kredītkaršu datus. Maka dizains ir ļoti vienkārš, taču elegants, tajā 6 kabatas kartēm, caurspīdīga kabata ID kartei un neliels nodalījums papīra naudai un čekiem.

Samsung EVO Select microSD karte un kartes adapteris

Ja patīk iemūžināt mirkļus bildēs un video, MicroSD karte ir lieliska vieta, kur tos glabāt – tā ir gana ietilpīga un neaizņem daudz vietas. Samsung piedāvā Evo Select 32MB MicroSD karti un tās adapteri. Karte spēj lasīt failus ar 95MB sekundē, bet ierakstīt – ar 20MB sekundē.

Streamlight 73001 Nano piekariņš – lukturītis

Daudziem no mums ir lukturi telefonos, taču, ne visās situācijās tie ir pietiekami spilgti vai ērti izmantojami. Streamlight piedāvā piekariņu – lukturīti vienā. Pieliec lukturīti pie atslēgām un tas būs līdzās, kad visvairāk nepieciešams.

Gerher Shard atslēgu piekariņš

Nekad nevaram zināt, kas dienas laikā mūs sagaida. Nepiecieāms atskrūvēt kādu skrūvi, attaisīt pudeli vai izvilkt naglu no dēļa? Gerher piedāvā multifunkcionālu Shard piekariņu, kas palīdzēs paveikt šos darbus.

Jelly Comb salokāma bezvadu tastatūra

Salokāmas tastatūras nav nekas jauns, taču vairums no tām ir lielas. Jelly ir radījis salokāmu bezvadu tastatūru Comb, ko varēs salocīt liela viedtālruņa izmērā un pat ielikt kabatā. Tastatūra ir veidota no metāla un polimēra un sver nepilnus 200 gramus. To var savienot ar jebkuru iPhone, Windows, Android telefonu vai planšetdatoru.

Bellabeat Leaf Fitnesa aksesuārs

Bellabeat piedāvā fitnesa aksesuāru, kas veic dažādus mērījumus, kā piemēram, skaita veikto soļu daudzumu, nosaka aptuveni sadedzinātās kalorijas, miega kvalitāti un stresa līmeni. Bellabeat Leaf var nēsāt kā kaklarotu, rokassprādzi vai piespraudni.

Tile Mate meklētājs

Mums katram gadās pazaudēt vai aizmirst, kur esam nolikuši savu telefonu vai mašīnas atlēgas. Tile Mate ir radījis neliela izmēra atslēgas piekariņus, kuros iebūvēts meklētājs, kas pados signālu uz datorā vai telefonā esošu aplikāciju un palīdzēs atrast pazudušo priekšmetu. Turklāt, ja gadās pazaudēt telefonu, kurā ir esošā aplikācija, Tile Mate radīs vibrāciju, skaņu un raidīs gaismas signālu, kas palīdzēs to atrast.

8BitDo bezvadu spēļu pults

8BitDo ir izveidojuši neliela izmēra bezvadu spēļu pulti, ko var savienot ar telefonu vai planšetdatoru. Pultij ir 12 pogas un retro tipa dizains.

Amazfit Bip viedais pulkstenis

Amazfit Bip pulkstenis paredzēts ikdienas nēsēšanai. Tas ierakstīs noieto attālumu, patērētās kalorijas, analizēs sirds darbības ritmu un miega ciklus. Pulksteni var savienot ar Android un iOS telefoniem, uz kuriem tas sūtīs dažādus paziņojumus par jauniem sasniegumiem, vai, piemēram, krasām izmaiņām sirds darbības ritmā. Pulksteņa baterija strādā aptuveni mēnesi, pēc tā tai nepieciešama aptuveni 2.5 h uzlāde.

Anker PowerCore ārējās uzlādes akumulators

Anker PowerCore ir 10 000 mAh jaudīgs kabatas izmēra ārējās uzlādes akumulators. Tam ir PowerIQ un VoltageBoost tehnoloģija, kas automātiksi izvēlas optimālo uzlādes jaudu katrai ierīcei.

Ewa bezvadu skaļrunis

Bezvadu skaļruņi ir vienas no populārākajām Bluetooth tehnoloģijas ierīcēm mūsdienās. Ewa bezvadu skaļrunis ir neliels, to var ielikt kabatā un tā baterija nodrošinās 6 stundu darbību.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt