Programmatūra

Samsung atsvaidzina viedo mājas lietotni SmartThings

Samsung ir atjauninājis SmartThings (viedo mājas ierīču)  lietotni ar pelēkiem toņiem, jaunu lietotāja interfeisu un vispārēju atsvaidzinātu izskatu. Jaunais interfeiss Android ierīcēm tika izlaists jau vakar, pagaidām vēl nav zināms precīzs datums, kad tas nonāks iOS ierīcēs.

Vecās lietotnes interfeiss bija orientēts uz dažādām telpām, ko lietotāji bija izveidojuši viedajā mājas ierīcē. Jaunais izkārtojums tagad ir vērsts uz piecām kategorijām:

  • Izlase – jauns sākuma ekrāns ar ātru piekļuvi lietotāju visvairāk lietotajām ierīcēm un funkcijām (ieplānotas rutīnas, piemēram, no rīta vai aizejot no mājas).
  • Ierīces — visu pievienoto viedo ierīču pilnas saraksts.
  • Dzīve – piekļuve dažādiem Samsung pakalpojumiem, piemēram, SmartThings Cooking, kas paredzēts iepirkuma saraksta izveidei.
  • Automatizācijas — Samsung automātisko komandu izveide un organizēšana, piemēram, gaismas ieslēgšana, pamatojoties uz kustības sensoriem.
  • Izvēlne – viss cits, ieskaitot paziņojumus, iestatījumus un ierīču vēsturi.

Lietotni SmartThings ir iespējams lejupielādēt Windows datora versijā. Izskatās, ka lietotne saņēmusi visai ievērojamas izmaiņas, kuras lietotāji, kas pieraduši pie ierastā, varētu uztvert dažādi.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti