Samsung SpaceSelfie balons avarē Mičiganas fermas pagalmā

Ierīce, kuru Samsung izmantoja ,,Cara Delevingne selfie” palaišanai kosmosā ir veikusi dramatisku atgriešanos atpakaļ uz mūsu pašu iemīļoto zemi.

Mičiganā nedēļas nogalē Nensija Mumby-Velka no Gratiovas apgabala izdzirdēja skaļu blīkšķi pavisam netālu no savas lauku mājas un atklāja lielu priekšmetu savā pagalmā. “Neticams skats, kas vispār tiko nokrita no debesīm, glābšanas dienests ir apmulsis, un objekts ir iesprostots mūsu kokā,” Nensija ievietoja ziņu Facebook profilā kopā ar fotogrāfiju.

Ieraugot objektu sapratām, ka tas noteikti ir nokritis no debesīm,” NBC News vēstīja Mumby-Velke. Tas izskatījās pēc satelīta. Uz Ierīces korpusa bija iespējams redzēt gan Samsung logotipu, gan  Dienviddakotā bāzēta augsta līmeņa balonu ražotāja “Raven Industries” logotipu, kuri galu galā ieradās pie avarējušā aparāta, lai veiktu nepieciešamos ierīces novākšanas darbus.

Nekāda veida savainojumi netika gūti, un balons  tika veiksmīgi atgūts turpmākai negadījuma izvērtēšanai” paziņoja Samsung pārstāvji. “Mēs nožēlojam un atvainojamies par visām sagādātajām neērtībām, ko radījis šis incidents.” Uzņēmums apgalvo, ka nosēšanās bijusi plānota un notikusi  speciāli izvēlētā lauku apvidū.

Norisinoties nebeidzamajai lielāko pasaules uzņēmumu publiskās telpas dažādu reklāmas triku sacensībām, jāsaka, ka šis notikums gan bija pat virs Samsung standartiem. ,,SpaceSelfie” programmā bija iekļauta “Galaxy S10 Plus” uzņemtā Kāras Delevingnas fotogrāfija, kas it kā simbolizēja ”pasaulē pirmo selfiju, kas nosūtīts kosmosā”. Vēlāk lietotājiem tika sniegta iespēja augšupielādēt savus fotoattēlus tīmekļa vietnē, lai tos varētu apskatīt Galaxy S10 5G ekrānā, kurš ievietots palaistajā balonā kosmosā.

“Mūsu nesalaužamais un cēli inovatīvais gars turpina pierādīt, ka uz Samsung ekrāniem notiek apbrīnojamas lietas – pat stratosfērā”. Samsung atklāšanas pasākumā Eiropas CMO vadītājs Bendžamins Brauns sacīja: ,,Mūsu etoss ir darīt to, ko neviens cits nav spējīgs, un Samsung SpaceSelfie reprezentē tieši to.’’. Mēs nemitīgi turpinam lauzt robeža jaunu inovāciju robežas, un šovakar ar godu atklājam Jums Samsung SpaceSelfie ierīci.

Mūsu nesalaužamais un cēli inovatīvais gars turpina pierādīt, ka uz Samsung ekrāniem notiek apbrīnojamas lietas – pat stratosfērā”. Samsung atklāšanas pasākumā Eiropas CMO vadītājs Bendžamins Brauns sacīja: ”Mūsu etoss ir darīt to, ko neviens cits nav spējīgs, un Samsung SpaceSelfie reprezentē tieši to.” Mēs nemitīgi turpinām lauzt robežas ar jaunām inovācijām un šovakar ar godu atklājam Jums Samsung SpaceSelfie ierīci.

Lasīt rakstu par Samsung SpaceSelfie 

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt