Samsung Galaxy Flip5 un Galaxy Fold5: bezkompromisa elastība un daudzpusība

Samsung prezentēja savus piektās paaudzes Galaxy salokāmos viedtālruņus – Galaxy Flip5 un Galaxy Fold5. Jaunie viedtālruņi izceļas ne tikai ar daudzveidīgām funkcijām, bet arī ar unikālo FlexCam kameru, inovatīvu un kompaktu dizainu, kā arī neskaitāmām pielāgošanas iespējām. Ar jaudīgu sniegumu un optimizētu akumulatoru, ko nodrošina jaunākais procesors, Samsung salokāmie viedtālruņi maina to, ko vispār iespējams paveikt ar viedtālruni – atvērtu vai aizvērtu.

“Mobilo telefonu nozares revolūcija – tā varētu raksturot Samsung salokāmo viedtālruņu izlaišanu. Mēs nosakām standartus un nepārtraukti uzlabojam mūsu tehnoloģiju sniegumu. Arvien vairāk cilvēku izvēlas mūsu salokāmos viedtālruņus, jo tie piedāvā unikālu pieredzi. Jaunie Galaxy Flip5 un Galaxy Fold5 raksturo mūsu apņemšanos – radīt inovatīvas tehnoloģijas, kas nodrošina mūsu klientu vajadzības,” uzsver Jurijs Bušmaks, Samsung MX (Mobile eXperience) produktu un mārketinga nodaļas vadītājs Baltijā.

Samsung gadu laikā radītās inovācijas un aizraušanās ar salokāmo viedtālruņu kategoriju ir ļāvusi radīt neticami daudzpusīgas ierīces. Spēcīgā pārliecība un ticība salokāmā formāta iespējām, papildinot to ar pasaules klases pētniecības, izstrādes un ražošanas iespējām, ir ļāvusi konsekventi pilnveidot un optimizēt Galaxy salokāmo ierīču klāstu. No satura radīšanas Galaxy Flip5 jaunajā Flex Window ekrānā līdz nevainojamai vairāku uzdevumu veikšanai vienlaicīgi Galaxy Fold5, šī Galaxy salokāmo viedtālruņu sērija atbilst mūsdienu lietotāju daudzveidīgajām vajadzībām un pat tās pārsniedz.

Gan Galaxy Flip5, gan Galaxy Fold5 ir rūpīgi izstrādāti, lai izturīgi darbotos pat prasīgos apstākļos. Viedtālruņu galvenais ekrāns ir aprīkots ar īpašu aizsardzības slāni, kas palīdzēs izkliedēt trieciena radītās sekas, bet to aizmugurējais korpuss ir pārveidots, lai nodrošinātu papildu stabilitāti displejam. Ar IPX8 atbalstu, īpaši izturīgu alumīnija rāmi un Corning® Gorilla® Glass Victus®2 stiklu, kas iestrādāts gan Flex Window ekrānā, gan aizmugurējā korpusā, viedtālruņiem tiek nodrošināta atbilstoša aizsardzība, ko vēl vairāk pastiprina Flex eņģe. Jaunajai eņģei ir dubultā konstrukcija, kas kritienu laikā izkliedēs un mazinās ārējo triecienu radītās sekas.

Galaxy Flip5: vēl lielāks vāka ekrāns

Galaxy Flip5 viedtālrunis nodrošina stilīgu un unikālu salokāmo pieredzi, turklāt tas viss – īpaši kompaktā izmērā. Jaunais Flex Window ekrāns, kas tagad ir 3,78 reizes lielāks nekā iepriekšējās paaudzes viedtālruņa ekrāns, sniedz plašas iespējas. Ekrānu var vēl vairāk pielāgot, izvietojot displejā arī informatīvas un grafiskas pulksteņa ciparnīcas, ko iespējams saskaņot ar Galaxy Watch6 sērijas viedpulksteņu displeja dizainu. Turklāt Galaxy Flip5 jaunais Flipsuit vāciņš nodrošina ierīces aizsardzību ar nomaināmu NFC karti, tādēļ lietotāji var pielāgot savu Flex Window ekrāna dizainu un korpusa dizainu ar vēl plašākām personalizēšanas iespējām.

Galaxy Flip5 izmantošanas iespējas salocītā veidā ir vēl vairāk paplašinātas. Flex Window ekrānā ātri un viegli var piekļūt noderīgai informācijai. Pateicoties ērti pieejamajiem logrīkiem, lietotāji var sekot līdzi laikapstākļu prognozēm, kontrolēt mūzikas atskaņošanu un klausīties savu iemīļotāko mūziku ar Media Controller vai sekot līdzi pasaules akciju tirgu jaunumiem, izmantojot Google Finance. Vienkārši var aplūkot visus logrīkus vienkopus un acumirklī starp tiem pārslēgties, pieskaroties ekrānam, lai aktivizētu Multi Widget skatu. Turklāt ir pavisam viegli pārbaudīt paziņojumus un piekļūt ātrajiem iestatījumiem, lai aktivizētu Wi-Fi vai Bluetooth lietošanu. Pat neatverot ierīci, iespējams pārbaudīt zvanu vēsturi, lai atzvanītu uz neatbildētajiem zvaniem un ceļā atbildētu uz īsziņām, izmantojot Quick Reply funkciju ar pilnīgu QWERTY tastatūru un redzamu sarakstes vēsturi. Izmantot Samsung Wallet, lai veiktu maksājumus, piekļūtu QR kodiem un kuponiem, kā arī iekāpšanas vai lojalitātes kartēm, digitālajām atslēgām, tagad var vēl vienkāršāk.

Ar savu nesalīdzināmo dizainu un korpusu Galaxy Flip5 sniedz arī visdaudzpusīgāko kameras izmantošanas pieredzi starp Samsung Galaxy viedtālruņiem. Lielais Flex Window ekrāns ļauj uzņemt augstas kvalitātes selfijus ar priekšējo kameru. Ar FlexCam kameru var notvert satriecošus fotomirkļus brīvroku režīmā no radošiem leņķiem. Arī fotogrāfiju aplūkošana un rediģēšana Flex Mode režīmā ir ātra un vienkārša. Attēlu pārskatīšana, krāsas toņu pielāgošana vai attēlu izdzēšana Flex Window ekrānā ir pavisam ērta ar Quick View funkciju. Fotografējot draugu, Dual Preview funkcija ļauj viņam sevi redzēt Flex Window ekrānā un reāllaikā veikt labojumus, lai fotogrāfija būtu nevainojama. Skaidru attēlu kustības laikā iespējams nofotografēt, izmantojot kameru stabilizējošo Super Steady funkciju, kamēr Auto Framing funkcija parūpēsies, lai neviens nepaliktu ārpus kadra.

Kameras pieredze Galaxy Flip5 ir papildināta ar mākslīgā intelekta risinājuma uzlabojumiem, atdzīvinot jebkuru fotoattēlu. Izpaudies radoši un uzņem attēlus arī sliktā apgaismojumā ar uzlabotajām Nightography jeb nakts fotogrāfijas režīma iespējām, kas nakts laikā uzņemtajās fotogrāfijās un video optimizēs apgaismojuma apstākļus. Mākslīgā intelekta nodrošināts attēla signāla apstrādes (ISP) algoritms izlabos jebkādu vizuālo troksni, kas ierasti samazina sliktā apgaismojumā uzņemto attēlu kvalitāti, vienlaikus uzlabojot detaļas un krāsu toni. Pat no attāluma fotogrāfijas ir skaidrākas, ja tiek izmantota digitāla 10x pietuvināšana.

Galaxy Fold5: labākā produktivitātes spēkstacija ar lielu ekrānu

Galaxy Fold5 būs viegli paņemt līdzi, lai kur dotos, jo tam ir ieskaujošs, liels ekrāns un ilgi strādājošs akumulators līdz šim plānākajā, vieglākajā Fold, kura sniegums ir visjaudīgākais Galaxy salokāmo viedtālruņu sērijā.

Galaxy Fold ir bijis celmlauzis, mainot ikdienas ražīgumu ar izturīgu, lielu ekrānu, ko Multi Window un App Continuity nodrošina plašam funkciju klāstam, arī uzdevumu joslai, datu, informācijas ievilkšanai dažādos logos un trešās puses lietotņu optimizācijai. S Pen Fold Editiondigitālais irbulis, kas 2021. gadā tika ieviests Fold trešās paaudzes viedtālruņiem, arī ir uzlabots, lai Galaxy Fold5 nodrošinātu izcilāku rakstīšanas pieredzi. Šīs iespējas un instrumenti ir apvienoti, lai uz liela ekrāna darba ražīgums būtu jaudīgs un lietotāji varētu pabeigt svarīgus uzdevumus no jebkuras vietas.

Dinamisku produktivitāti nodrošina uzlabotā uzdevumu josla, jo pārslēgšanās starp bieži izmantotām lietotnēm ir ātra. Tagad efektīvākam darbam ātri pieejamas ir līdz pat četrām nesen izmantotām lietotnēm. Ražīgumu var uzlabot arī pilnveidotā funkcija, kas, izmantojot abas rokas, ļauj ievilkt un pārvietot saturu starp lietotnēm un ekrāniem. Piemēram, ar vienu pirkstu ir jāpieskaras un jātur attēls Samsung lietotnē Gallery un ar otru pirkstu ir jāatver lietotne Samsung Notes, lai ievilktu un pārnestu attēlu. Pateicoties paslēptajam uznirstošajam logam, lietotne turpinās darbu fonā, ļaujot video saturu skatīties pilnekrāna režīmā un sarakstīties ar draugiem uznirstošajā logā ekrāna malā.

Līdz šim plānākais un kompaktākais S Pen Fold Edition digitālais irbulis atvieglo rakstīšanu vai zīmēšanu, vienlaikus ļaujot ērtāk to ievietot kabatā. Plānais S Pen vāciņš ir gandrīz tikpat biezs, cik parastā Fold korpuss un pieejams dažādos stilos un krāsās, lai lietotāji savu S Pen varētu ņemt līdzi visur, kur dodas.

Lai varētu vairāk paveikt esot ceļā, 7,6 collu galvenais ekrāns nodrošina nepārtrauktu skatīšanos, tāpēc mīļāko filmu būtu iespējams baudīt gan portreta, gan ainavas režīmā. Turklāt maksimālais spilgtums sasniedz vairāk nekā 30% – līdz pat 1750 nitiem, sniedzot optimālu skatīšanās pieredzi ārā pat spilgtā saules gaismā.

Nodrošinot lietotājiem iekļaujošu spēļu pieredzi uz lielākā Galaxy viedtālruņa ekrāna, mobilā platforma Galaxy ierīcēm Snapdragon® 8 Gen 2 bagātina grafiku un izmanto mākslīgo intelektu, lai nodrošinātu dinamisku videospēļu spēlēšanu un pat vairāku spēļu vienlaicīgu spēlēšanu. Ar Galaxy Fold5 iespējams ērti aizvadīt videospēļu maratonus, jo uzlabotā dzesēšanas sistēma siltumu izvada viedāk, tādējādi ir mazāk aiztures un nekrītas sniegums.

Ar rūpēm par planētu

Samsung apņēmīgi turpina īstenot uzņēmuma vīziju attiecībā uz vidi un paātrināt savu rīcību, lai palīdzētu sasniegt uzstādītos mērķus, sasniedzot ogļskābās gāzes izmešu neitralitāti līdz 2030. gada beigām arī Device eXperience nodaļas ietvaros.

Salīdzinot ar iepriekšējām paaudzēm, Galaxy Flip5 un Fold5 izmantots plašāks klāsts pārstrādātu materiālu, arī pirmspatēriņa stikls un alumīnijs un pēcpatēriņa pārstrādātā plastmasa, kas iegūta no lietotiem zvejas tīkliem, ūdens mucām un PET pudelēm. Pat iepakojumā izmantotais papīrs ir izgatavots no pilnībā pārstrādāta materiāla.

Šie jauninājumi ir arī mērķtiecīgi izstrādāti, lai optimizētu ilgmūžību. Katrai ierīcei piecus gadus tiek nodrošināti drošības atjauninājumi un četru paaudžu operētājsistēmas atjauninājumi, kas palīdz pagarināt produkta dzīves ciklu.

Pieejamība

Galaxy Flip5 ļauj lietotājiem izpausties ar tādām krāsām kā piparmētru, grafīta, krēmkrāsas un lavandas, kā arī ar dažādu aksesuāru klāstu, kas ietver caurspīdīgu vāciņu ar modulāra aksesuāra ietvaru, salokāmu eko ādas telefona vāciņu, viegli pārnēsājamo silikona vāciņu ar gredzenu, kas ļaujot radīt vēl personalizētāku izskatu.

Galaxy Fold5 ir pieejams ledus zilā, gaistoši melnā un krēmkrāsā kopā ar dažādiem vāciņiem, kas ir gan praktiski, gan stilīgi, piemēram, S Pen vāciņu, caurspīdīgu vāciņu ar modulāra aksesuāra ietvaru, eko ādas telefona vāciņu un vāciņu ar siksniņu.

Viedtālruņi Galaxy Flip5 un Galaxy Fold5 ir pieejami iepriekšpārdošanā no 26. jūlija vietnē www.samsung.lv un partneru e-veikalos. Savukārt no 11. augusta ierīces būs pieejamas iegādei Samsung veikalā, pie mobilo sakaru operatoriem un lielākajiem elektropreču tirgotājiem.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt