Lēti bezvadu lādētāji Galaxy tālruņiem

Samsung Galaxy tālruņi jau vairākus gadus atbalsta Qi bezvadu uzlādi. Uzņēmuma pašas ražotās uzlādes ierīces ir diezgan dārgas, taču ir daudzas citas lētākas iespējas, kas darbojas tikpat labi.

Ikviens bezvadu lādētājs, kuru šobrīd varat iegādāties, atbalsta pamata 5W režīmu. Tas ir bāzes ātrums, ko var pieņemt katra ierīce. Ir arī lādētāji, kas var darboties ar lielāku jaudu, taču ne visi no tiem var darboties šajā režīmā ar Samsung tālruņiem.

Ja jūs nevēlaties maksāt lielāku cenu par Samsung pašreizējo bezvadu lādētāju, kas parasti maksā apmēram $50, ir dažas lētākas iespējas un par to raksta turpinājumā.

Anker 10W uzlādes paliktnis: $16

Vislabākais bez vadu lādētājs ir Anker 10 W paliktnis, kas parasti maksā apmēram $16. Tas ir sertificēts, lai uzlādētu ar pilnu jaudu 10 W. Lādētājs atbalsta Galaxy S8 un jaunākus modeļus, kā arī Note 7 un jaunākus modeļus. Lādētājs pats par sevi ir ļoti vienkāršs, plakans paliktnis un tam ir statusa indikators.

Vienīgais, ka ātrai uzlādei nepieciešamais strāvas adapteris nav iekļauts komplektā. Viedtālrunim pievienotais adapteris iespējos ātru lādēšanu. Bet, ja tas nav pieejams, adapteri Qualcomm Quick Charge var atrast aptuveni par $10.

Pieejams: Amazon

Hoidokly 10W uzlādes paliktnis: $14

Ja vēlaties ietaupīt vēl dažus dolārus, šis “Hoidokly” uzlādes paliktnis šobrīd ir par $14. Tas vairāk vai mazāk darbojas tāpat kā iepriekš minētais Anker paliktnis, jo tas var uzlādēt jaunākos Samsung flagmaņus ar 10W jaudu.

Tāpat kā Anker ierīcei, nav iekļauts adapteris komplektā. Ja vēlaties sasniegt visaugstāko iespējamo uzlādes ātrumu, jums būs jāizmanto adapteris, kas iekļauts tālruņa komplektācijā, vai arī jāiegādājas Qualcomm Quick Charge.

Pieejams: Amazon

Anker 10W uzlādes statīvs: $20

Anker izgatavo arī bezvadu uzlādes statīvu. Tam ir jauks minimālistisks dizains un uzlādes statusa indikators, un tas ir sertificēts uzlādei ar visiem jaunākajiem Galaxy S un Note tālruņiem.

Arī šai Anker ierīcei, nav iekļauts adapteris komplektā. Ja vēlaties sasniegt visaugstāko iespējamo uzlādes ātrumu, jums būs jāizmanto adapteris, kas iekļauts tālruņa komplektācijā, vai arī jāiegādājas Qualcomm Quick Charge.

Pieejams: Amazon

Samsung 9W uzlādes paliktnis: ~ $20

Samsung jaunākie bezvadu uzlādes paliktņi parasti maksā apmēram $50, taču šī 2016. gada versija joprojām darbojas tikpat labi. Tas vairs nav oficiāli pieejams Samsung, taču Amazon un eBay vēl šādus var iegādāties.
Šī paliktņa maksimālais uzlādes ātrums ir 9W, un tas darbosies ar visiem jaunajiem Galaxy S vai Note tālruņiem. Tas ir nedaudz apjomīgāks izmēros nekā citi lādētāji šajā sarakstā.

Šī paliktņa galvenā priekšrocība ir tā, ka Samsung kastē iekļauj ātrās uzlādes adapteri, kamēr visi pārējie šajā sarakstā piedāvātie lādētāji to nepiedāvāja. Ja esat pazaudējis lādētāju, kas tika iekļauts pērkot Galaxy tālruni, šī paliktņa pirkšana varētu būt lētāka nekā citu paliktņa un atsevišķa adaptera iegāde kopā.

Pieejams: Amazon, eBay

Avots: Androidpolice

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt