Preses relīzes

Samsung iepazīstina ar jauno QLED televizoru sēriju

Elektronikas preču ražotājs Samsung turpina attīstīt televizoru ekrānu tehnoloģijas un piedāvā jauno QLED TV 2019. gada sēriju. Tajā iekļauti seši dažādi televizoru modeļi – sākot ar Q60R, kas nodrošina 4K UHD izšķirtspēju, līdz pat izcilajam Q900R, kas rāda attēlu augstākajā pieejamajā izšķirtspējā – 8K UHD.

Pēdējo gadu laikā strauju popularitāti ir ieguvuši straumēšanas servisi, kas ļauj mājas apstākļos skatīties jaunākās filmas un seriālus izcilā kvalitātē. Taču, lai šo saturu varētu pienācīgi izbaudīt, vēlams to skatīties uz atbilstošas kvalitātēs ekrāna. Tāpēc mēs, Samsung, aktīvi strādājam pie televizoru tehnoloģiju uzlabošanas – gan radot arvien augstākas izšķirtspējas ekrānus, gan papildinot televizorus ar dažādām noderīgām funkcijām,” stāsta Sergejs Kostjučenko, Samsung Electronics Baltics sadzīves elektronikas biznesa direktors Baltijā.

Jaunās QLED TV 2019. gada sērijas televizori aprīkoti ar vairākām uzlabotām funkcijām, kas TV skatīšanos padara vēl ērtāku un patīkamāku.

  • Pateicoties mākslīgā intelekta sniegtajām iespējām, jaunie televizori spēj uzlabot pat senāk radīta satura kvalitāti līdz pat 8K izšķirtspējai. AI attēla uzlabošanas tehnoloģija analizē un apstrādā katru ainu, lai nodrošinātu dabisku attēlu un skaņu.
  • Tagad visos QLED TV, sākot ar Q70 sēriju, iebūvēta jauna tehnoloģija – Direct Full Array. Tas ir televizora aizmugures paneļa izgaismojums, kas nodrošina labāku attēla kontrastu un detalizētību, lai TV varētu vienlīdz kvalitatīvi skatīties kā tumsā, tā spilgta apgaismojuma apstākļos.
  • Adaptive Sound sistēma analizē pārraides skaņu un spēj automātiski pielāgot uzstādījumus, izceļot svarīgāko. Piemēram, sporta pārraidēs tiek izceltas fona skaņas, lai radītu klātbūtnes efektu, savukārt sarunu raidījumos akcents tiek likts uz runātāju balsīm.
  • Jaunās sērijas televizoros ir uzlabota un personalizēta Ambient Mode funkcija, kas ļauj televizoram kļūt par mākslas darbu pie sienas laikā, kad tas ir izslēgts. Televizors spēj saplūst ar jūsu mājas sienu, rādīt mākslas darbu attēlus vai jūsu izvēlētas fotogrāfijas.
  • 2019. gada QLED televizoru modeļos pirmoreiz būs pieejams iTunes filmu un seriālu straumēšanas serviss, kā arī Apple AirPlay, kas ļaus arī Apple ierīču lietotājiem ērti pārraidīt saturu uz Samsung televizoru.

Atbildēt

Līdzīgi raksti