Tehnoloģiju jaunumi

Samsung sāk ražot ātrākas atmiņas mikroshēmas viedtālruņiem

Samsung paziņoja, ka ir sācis nozares pirmās 512 GB eUFS 3.1 atmiņas mikroshēmas ražošanu, kas paredzētas izmantošanai vadošajos viedtālruņos. Salīdzinot ar esošajām eUFS 3.0 atmiņas mikroshēmām, jaunā uzņēmuma eUFS 3.1 mikroshēma piedāvā trīs reizes ātrāku rakstīšanas ātrumu.

Samsung apgalvo, ka atmiņas mikroshēmas secīgais ierakstīšanas ātrums pārsniedz 1200 MB / s. Tā veiktspēja ir līdz 60% ātrāka nekā UFS 3.0 atmiņas mikroshēmas, kuras tiek izmantotas esošajos vadošajos viedtālruņos. Tas arī piedāvā 100 000 IOPS lasīšanai un 70 000 IOPS rakstīšanai. Mikroshēmas secīgais lasīšanas ātrums paliek tāds pats kā tā priekšgājējam ar ātrumu 2100 MB / s. Skaitļi padara mikroshēmu ievērojami ātrāku nekā SATA III balstīti SSD personālajiem datoriem un citi esošie viedtālruņu glabāšanas risinājumi.

Ieviešot ātrāko mobilo krātuvi, viedtālruņu lietotājiem vairs nebūs jāuztraucas par lēnu rakstīšanas ātrumu, ar kuru viņi saskaras ar parastajām atmiņas kartēm,” sacīja Cheol Choi, Samsung Electronics atmiņas pārdošanas un mārketinga viceprezidents. “Jaunais eUFS 3.1 atspoguļo mūsu pastāvīgo apņemšanos šogad atbalstīt strauji augošās globālo viedtālruņu ražotāju prasības.”

Samsung apgalvo, ka tālruņi ar mikroshēmu eUFS 3.1 var pārvietot 100 GB datu aptuveni 1,5 minūtēs, savukārt viedtālrunim ar UFS 3.0 mikroshēmu vienai un tai pašai darbībai būs vajadzīgas vairāk nekā četras minūtes. Šajā gada vēlāk uzņēmums plāno uzsākt 128 GB un 256 GB ietilpības eUFS 3.1 mikroshēmu premium viedtālruņiem.

Tā kā Samsung sāk tendenci piedāvāt 8K video ierakstīšanu viedtālruņos ar Galaxy S20 sēriju, tiek gaidīts, ka arī citi ķīniešu oriģinālo iekārtu ražotāji sekos šim piemēram. Tas prasa arī ātrākus uzglabāšanas risinājumus, kurus Samsung cer izpildīt ar savām eUFS 3.1 mikroshēmām.

Avots: Neowin

Atbildēt

Līdzīgi raksti