Programmatūra

Samsung jaunie viedtālruņi iegūs papildu gadu Android atjauninājumiem

Samsung šonedēļ savā Galaxy Unpacked 2022 pasākuma laikā paziņoja, ka jaunie Galaxy S22 viedtālruņi un citas jaunākās ierīces iegūs līdz pat četrām Android OS atjauninājuma paaudzēm.

Uzņēmums preses relīzē atklāja jaunumus:

“Kā daļa no mūsu apņemšanās sniegt lietotājiem labāko iespējamo mobilo veiktspēju un pieredzi, visa Galaxy S22 sērija tiks atbalstīta ar līdz pat četrām Android OS atjauninājuma paaudzēm. Tagad miljoniem Galaxy lietotāju var izmantot jaunākās drošības, produktivitātes un citu aizraujošu jaunu līdzekļu priekšrocības, uz ilgāku laiku.”

Solītais operētājsistēmas atjauninājums nodrošina, ka, iegūstot jaunus līdzekļus un uzlabojot drošību, lietotāji iegūs vairāk no ierīces. Tas veicina arī tehnoloģiju ilgtspējas centienus, pagarinot viedtālruņu izmantošanas laiku un samazinot elektronikas atkritumu daudzumu.

Arī uzņēmums Google apņēmās pērn piecus gadus veikt atjauninājumus saviem Pixel 6 viedtālruņiem. Tomēr vēlāk solījums tika precizēts kā piecu gadu drošības atjauninājumi un tikai trīs gadu faktiskie Android OS jauninājumi.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti