Samsung neapturēs Galaxy S21 FE ražošanu

Korejas ziņu portālā ETNews nedēļas nogalē tika minēts, ka vēl neizlaistā Galaxy S21 FE viedtālruņa ražošana ir apstājusies pusvadītāju trūkuma dēļ un ka Qualcomm procesori tiks novirzīti salokāmo viedtālruņu modeļiem. Kliedējot baumas, Samsung ir atbildējis uz šo ziņojumu.

Kopš tā laika ziņojums ir izdzēsts, un Samsung apgalvo, ka nav pieņēmis lēmumu par ražošanas apturēšanu. Bloomberg ziņu portālā minēts, ka saņemtajā paziņojumā viedtālruņu ražotājs norāda: “Kamēr nevaram apspriest sīkākas detaļas par neizlaisto produktu, iespējamā ražošanas apturēšana nav noteikta.”

Paredzēts, ka Galaxy S21 FE  (FE – Fan Edition) būs standarta S21 samazinātā, pieejamākā versija. Pagājušajā gadā Galaxy S20 FE saņēma visai labas atsauksmes, tādēļ tiek gaidīts, ka uzņēmums atkal piedāvās gaidāmā Galaxy S20 viedtālruņa budžeta variantu.

Galaxy S21 FE vēl nav oficiāli paziņots, bet Samsung pagājušajā gadā kādā pasākumā apgalvoja, ka arī turpmāk plāno izlaist Fan Edition viedtālruņus. Nav zināms vai arī šogad sagaidīsim FE ierīces, taču par S20 FE uzņēmums paziņoja tikai pagājušā gada septembrī un tas tika atklāts oktobrī. Ja arī uzņēmums ir saskāries ar vispasaules pusvadītāju deficītu, iespējams, ka līdz oktobrim šai problēmai vēl var paspēt rast risinājumu.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt