Jaunumi

Snapchat iebūvētā karte sāks ieteikt vietas, kuras apmeklēt

Vairāk nekā 250 miljoni cilvēku izmanto Snapchat karti, lai redzētu, kurā pasaules malā atrodas viņu draugi. Kartes interfeiss nesen tika jaunināts, un vakar Snapchat pievienoja jaunu līdzekli, kas aptvers populāras vietas, kuras, iespējams, vēlēsities apmeklēt.

Tiks pievienota arī sadaļa, kurā tiks izvietoti ieteikumi ar populārām vietām, kas tiks veidoti, pamatojoties uz tādiem faktoriem, kā lietotāja pašreizējā atrašanās vieta, draugu aktivitātes kartē un to vietu veidi, kurus esat saglabājis, kā iecienītos.

Ar šiem papildinājumiem un citiem nesenajiem atjauninājumiem, piemēram, integrācijām ar restorānu pārskatīšanas vietni Infatuation and Ticketmaster, Snapchat būs izveidojis visai unikālu karti, kas palīdzēs atklāt jaunas vietas.

Līdz ar jauno atjauninājumu, reklāmdevēji varēs atlasīt reklāmu mērķauditoriju, pamatojoties uz to personu atrašanās vietām, kas ir izvēlējušās koplietot šo informāciju. Nesen tika ziņots, ka lietotnei ir 293 miljoni ikdienas lietotāju, padarot tās lietotāju bāzi par aptuveni 42 procentiem lielāku nekā Twitter lietotāju.

Avots: TheVerge

Atbildēt

Līdzīgi raksti