Programmatūra Ziņas

Amazon izlaidis supervieglu mobilo pārlūkprogrammu Internet

Nu arī Amazon pievienojies “pārlūku kariņam” un bez lieka trokšņa ievietojis Google Play repozitorijā savu garadarbu ar pretenciozu nosaukumu Internet. Diemžēl notestēt to vēl neizdevās, jo aplikācija patlaban pieejama tikai Indijā. Lai Internet instalētu, vajadzīgs Android 5.0 vai jaunāks. Amazon savu pārlūku pozicionē kā produktu ar paaugstinātu  privātuma aizsardzības un konfidencialitātes līmeni. Tiek atbalstīti Private tabs, kas nesaglabā apmeklējumu vēsturi. Tāpat Internet nespiego un neprasa nevajadzīgas atļaujas. Privātuma aizsardzības lauciņā izdevums TechCrunch šo Internet redz kā nākotnes konkurentu pārlūkam Firefox, kas bloķē web lapu sekošanas mehānismus. Bez tam Internet piedāvā arī ciļņu priekšskatīšanu, automātisku Fullscreen mode un iebūvētu ziņu agregatoru.

Internet izstrādāts jaunattīstības valstīm, tāpēc veikti visi pasākumi, lai pārlūkprogrammu varētu darbināt uz vispieticīgākajiem viedtālruņiem. Programmas apjoms ir tikai 2 MB. Salīdzinājumā jaunākais Google Chrome APK sver 58 MB, Firefox 37 MB, bet Opera – visus 60 MB (dati no apkmirror.com). Eksperti salīdzina Internet ar aplikācijām kā Facebook Lite, YouTube Go vai Gmail Go. Šīs atslogotās programmas veic visu to pašu, ko Facebook, Youtube vai Gmail, bet nesatur nekā lieka, aizņem mazāk vietas un ir optimizētas reģioniem ar nevienmērīgiem un nestabiliem  interneta sakariem.

Līdzīgi raksti

  1. MeistarsUnVergs says:

    Aizmirsi pieminēt Yandex brauzeri kuram ir tikai divas pogas. Ideāli piemērots kolorādeņu intelekta līmenim. Pie tam spiego viņš arī kremļa patriotiem pieņemamā veidā – informācija tiek sūtīta nevis Googlei un NSA kā Chrome gadījumā, bet gan Yandex un FSB.

    Visi normālie cilvēki lieto Firefox.

  2. taisniba par yandex ir drusku skarbaka es biju paracies pa vina kodu un vinu serveriem vins ir faktiski var teikt backdoor trojans kuram ir pilna pieejam tavai sistemai viniem ir pilns vnc uz tavu desktop un etc rupji sakot smiekligi nemetas…

  3. [quote]…kuram ir pilna pieejam tavai sistemai viniem ir pilns vnc…[/quote]
    Jā, jā un ja tu ar yandex atver savu ibanku, tad viņš pārķer kodu kalkulatora datus un iemācās to emulēt, vēl ļaunāk, ja tev kodu kalkulators ir moblī, tad viņš ar reverso saiti pieslēdzas tavam moblim noskenē visus tavus kontaktus un ar GSM injekcijas palīdzību sāk emulēt arī tavu čomu kodo kalkulatorus!!!!!11111

Atbildēt