Excel kļūs advancētāks

Microsoft paziņojis par elektronisko tabulu Excel uzlabojumu, kurš pamatīgi atvieglos dzīvi tiem, kuri ar to strādā. Līdz šim tabulas varēja aizpildīt ar veseliem skaitļiem, decimāldaļskaitļiem, tekstu, valūtām un datumiem. Daudzos gadījumos programma zin, kurā šūnā kam jābūt, un ievieto datus automātiski.  Beigu beigās datus varēja apstrādāt ar matemātisku izteiksmju palīdzību vai attēlot grafiskā veidā. Pēc Thurrot blog informācijas ir pievienoti jaunu datu tipi: viss, kas saistīts ar ģeogrāfiju un finansēm. Lietotājiem piedāvās bagātīgu informāciju par valstīm, pilsētām, iedzīvotāju skaitu, pasta kodiem utt. Līdzīgā veidā arī varēs iegūt automātisku piekļuvi biržu datiem un akciju kursiem. Neko nenāksies meklēt ārpus Excel – programma visu piedāvās pati.

Drīzumā gaidāms atjauninājums, ar kuru papildinājumu saņems visi lietotāji. Jaunajā Office 2019 visdrīzāk Excel pārvaldīs inteliģenta, uz mākoņdatošanu orientēta platforma. Ja kāds jau šobrīd vēlas nomēģināt  ģeogrāfijas un finanšu datus – atliek kļūt par Office Insider programmas dalībnieku.

 

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

  1. Tas par pasta kodiem iespārda… pasta kodi Latvijā… 😀 😀 😀
    Par statistiku esmu pesimistisks. Tā ātri noveco. Un tie, kam patiešām vajadzēs nopietnus ģeogrāfijas un statistikas datus, tos jebkurā gadījumā meklēs uzticamākās vietās. Man tas izskatās pēc veca mārketinga trika – piedāvāt kaut kādu produktu, ilustrējot to ar kāda globāla biznesa piemēriem vai, kā šeit, tādu datu apstrādi. Tas palielina ikdienas lietotāja, kas labākā gadījumā apskaitļo preču pārvietošanu no Muhosranskas un Mazpisāniem, pašapziņu 🙂
    Skolniekiem un bakalaura studentiem projektu darbiem gan labi noderēs (bez ironijas!).

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt