Google Maps tagad aprēķina aptuvenās maršruta izmaksas

norāda Google, Android un iOS lietotnēs ir parādījusies jauna Google Maps funkcija, kas aprēķina summu, kas būs nepieciešama maksas ceļiem, noteiktos maršrutos. Jaunums vēl nav redzams visās ierīcēs un visticamāk, kā ierasts, tiks izlaists pamazām. Par šo funkciju Google pirmo reizi paziņoja aprīlī.

Uzņēmums apgalvo, ka parādītā maksas izcenojuma pamatā ir “informācija no vietējām iestādēm, kas iekasē ceļu nodevas”. Aprēķinot kopējās izmaksas, tiek ņemtas vērā nodevas un dienas laiks. Ja vadītājs nevēlēsies braukt pa maksas ceļiem, vēl joprojām tiks piedāvāta iespēja pārrēķināt maršrutu pa bezmaksas ceļiem. Google Maps navigācijas lietotne arī līdz šim brīdināja, vai maršruts, kuru vadītājs ir izvēlējies ir maksas vai bezmaksas. Līdz šim tikai nebija skaidri zināms, cik tas aptuveni izmaksās.

Kā norāda Google, šī funkcija ir pieejama “gandrīz 2000” maksas ceļiem ASV, Indijā, Japānā un Indonēzijā tās iOS un Android lietotnēs. Paziņojumā teikts, ka uzņēmums plāno sniegt funkcijas atbalstu vairāk valstīs, “drīz”.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt