Google Meet premium funkcijas nonāk pie Google One abonentiem

Trīs Google Meet videokonferenču rīka funkcijas, kas līdz šim bija pieejamas tikai caur Google biznesam veltītajiem Workspace plāniem, nonāk pie Google One abonentiem, vakar paziņojis meklēšanas gigants. Tās ietver iespēju veikt grupas zvanus, kuru ilgums nepārsniedz 24 stundas (no iepriekšējās vienas stundas ierobežojuma), piekļuvi Google Meet fona trokšņu filtrēšanas funkcijai un video zvanu ierakstīšanas atbalstu.

Šīs funkcijas nebūs pieejamas visiem Google One plānu lietotājiem. Tās būs pieejami tikai tiem lietotājiem, kuri maksā par 2 TB vai lielāku Google One plānu. Tas nozīmē, ka par abonementu jāmaksā 9.99 Eur mēnesī vai 99.99 Eur gadā. Taču, ja arī esat 2TB Google One plāna abonents, tas nenozīmē, ka funkcijas būs pieejamas uzreiz – tā tiks izlaista pamazām. Google paziņojumā teikts, ka pagaidām funkcijas būs pieejamas ASV, Kanādā, Meksikā, Brazīlijā, Japānā un Austrālijā, bet drīzumā – vēl vairākas valstis.

Funkcijas ir nelielas, bet visai noderīgas. Tās nav nekas jauns, tādiem konkurentiem kā Microsoft Teams un Zoom tās jau ir pieejamas kādu laiku. Google paziņojums liecina, ka tas nebūs viss – arī citas premium funkcijas no Meet, Gmail un Calendar nākotnē nonāks pie Google One plānu abonentiem.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt