Google uzlabo Gmail meklēšanas funkciju

Google Gmail

Uzņēmums Google ir laidis klajā sava e-pasta pakalpojuma Gmail atjauninājumu, kas palīdzēs lietotājiem efektīvāk atrast konkrētus ziņojumus.

Savā bloga ierakstā uzņēmums sniedz detalizētāku informāciju par Gmail uzlaboto meklēšanas funkciju, kas tagad arī apkopos ar e-pasta aizstājvārdiem saistītos rezultātus, kurus bieži izmanto, lai izveidotu koplietojamus e-pastus.

Google skaidro, ka turpmāk, meklējot e-pasta adresestiks parādīti visi e-pasta ziņojumi, kas saistīti ar konkrēto e-pasta adresi, kā arī visus aizstājvārdus, kas ar tiem saistīti. Šie rezultāti tiks iegūti no cc, bcc laukiem vai no e-pastiem, kuru tekstos tie pieminēti.

Atjauninājums jau ir pieejams visiem Google Workspace klientiem, taču nav skaidrs, vai tas būs pieejams arī bezmaksas Gmail lietotājiem.

Gmail meklēšanas atjauninājums

Kā Google to apraksta, “e-pasta segvārds ir alternatīva adrese e-pasta saņemšanai, kas tiek izmantota papildus lietotāja primārajai adresei”. Turklāt ir vairāki veidi, kā lietotāji var izmantot šo līdzekli.

Piemēram, aizstājvārdi ļauj nosūtīt ziņojumus vairākiem lietotājiem vienlaikus; piemēram, visiem noteiktas biznesa nodaļas darbiniekiem. Tie ir arī veids, kā gadījumā, kad nepieciešamas veikt izmaiņas e-pasta adreses nosaukumā, neveidot jaunu kontu.

Pirms funkcijas atjauninājuma bija grūti meklēt e-pasta ziņojumus, kas nosūtīti uz e-pasta aizstājvārdiem vai no tiem, un bieži vien lietotājam bija nepieciešams veikt meklēšanu katram atsevišķam aizstājvārdam, kas saistīts ar personu, kuras e-pasta ziņojumus mēģina atrast.

Saskaņā ar Google sniegto informāciju Gmail atjauninājums padarīs meklēšanas rezultātus visaptverošākus, samazinot iespēju, ka būs jāveic vairāki meklējumi.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt