Microsoft Edge iegūst jaunu dizainu un funkcijas

Microsoft Edge

Microsoft šonedēļ ievieš jaunus krāsainus dizainus savam Edge pārlūkam kopā ar atjauninātām ikonām un jaunu ciļņu “miega” funkciju, kas uzlabo pārlūkprogrammas un vispārējo datora veiktspēju.

Dizaina jaunās krāsas pieejamas, sākot no visvienkāršākajiem toņiem līdz pat Halo, Microsoft Flight Simulator un Forza Horizon dizainiem. Šie jaunie dizaini krāsas piemēros arī ciļņu joslā un citās pārlūkprogrammas malas daļās.

Microsoft atjaunina arī ikonas, kas izmantotas visā Edge, lai labāk atbilstu uzņēmuma jaunajam plūstošajam dizainam. Liat Ben-Zur, Microsoft izpilddirektors, kas strādā pie uzņēmuma “Modern Life” iniciatīvas stāsta: “Šis ir tikai sākums mūsu dizaina ceļojumam, un mēs jau iztēlojamies, kā nodrošināt Fluent (tulkojumā no angļu valodas: plūstošu) dizainu visos mūsu produktos.”

Papildus Edge kopējā izskata izmaiņām, Microsoft pārlūkprogrammai ir pievienojis arī dažas jaunas funkcijas. Viena no jaunajām funkcijām ir ciļņu “miega” režīms, kas automātiski “iemidzinās” neaktīvas cilnes, lai tās lieki nepatērē pārlūkprogrammas un datora resursus.

Microsoft savā pārlūkprogrammā ievieš arī jaunus paroles pārvaldnieka līdzekļus. Kad reģistrēsities jaunā vietnē vai mēģināsiet nomainīt esošo paroli, Edge automātiski piedāvās drošu un visai sarežģītu paroli. Jaunais līdzeklis arī brīdinās, ja parole būs noplūdusi tiešsaistē.

Avots: The Verge

Attēlu avots: Microsoft Edge YouTube video

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt