Microsoft izlabo Office 365 kļūdu, kas lielu daļu e-pasta ziņojumus ievietoja mēstuļu mapē

Uzņēmums Microsoft ir novērsis kļūdu, kas izraisīja Office 365 lietotāju e-pasta ziņojumu nonākšanu mēstuļu jeb nevēlamo e-pastu mapē nevis iesūtīto e-pastu mapē.

Liela daļa lietotāju bija neapmierināti ar šo kļūdu. Microsoft uz to reaģēja un Twitter ierakstā paziņoja, ka izmeklē problēmu un tā tiks labota kopā ar atjauninājumu.

Jau stundu pēc Twitter ieraksta uzņēmums paziņojis, ka identificējis kļūdu, kas radusies kādu izmaiņu rezultātā un, ka pavisam drīz to arī novērsīs.

Pēc veikto izmaiņu atcelšanas, Microsoft novērojis, ka e-pasti tiek atbilstoši sašķiroti tiem paredzētajās mapēs. Pēc tam uzņēmums sācis darbu pie visu nepareizi sašķiroto e-pasta ziņojumu apstrādes. Šis process ilga vairākas stundas un daži Office 365 lietotāji savu neapmierinātību pauda Twitter ierakstos.

Dažas stundas vēlāk Microsoft Twitter ierakstā paskaidroja, ka šī problēma ir radusies nesen izveidotā mēstuļu noteikuma dēļ. Cīņa ar mēstulēm pēdējā gada laikā ir īpaši saasinājusies. Kibernoziedzinieki pandēmijas laikā ir kļuvuši aktīvāki, jo cilvēkus, kas strādā no mājām nevis birojiem, ir vieglāk sasniegt.

Uzņēmums Microsoft ir novērsis Office 365 problēmas, un tagad lietotāju e-pasta ziņojumi tiek pareizi marķēti un nosūtīti uz pareizo mapi.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt