Nākammēnes būs Windows 10 October 2018 Update

Oktobrī visi Windows 10 lietotāji saņems kārtējo “lielo” jauninājumu Windows 10 October 2018 Update – tā izstādē IFA 2018 paziņoja Microsoft viceprezidente Erina Čapla (Erin Chapple, attēlā). Sīkāka informācija būs tuvākajās nedēļās, bet būtiskākā inovācija ir jauns DirectX Raytracing (DXR) API, ar kuru papildinās DirectX 12. Tas spēlēs un 3D aplikācijās ļaus apvienot tradicionālo rastra vizualizāciju ar staru trasēšanu reāllaikā.

Pēc Windowscentral informācijas, Windows 10 ver.1809 finālversijas iznākšana ieplānota 25. septembrī. Windows Insider programmas dalībnieki RC laidienu varēs saņemt jau 14. septembrī,  un pēc īsas kļūdu labošanas iznāks RTM laidiens. Šobrīd galvenie izstrādātāju spēki jau pārslēgti uz pavasara atjauninājuma gatavošanu, kuram piešķirts koda nosaukums 19H1.

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

4 Responses

  1. ‘staru un ēnu trasēšana’ tagad laikam ir modē… Nvidia jaunais gpu ir balstīts uz šo fīču, amd arī ir tādi paši plāni jaunajai paaudzei, dx tāds pats updeits….

    Reāli smērē acis ciet ar NEVAJADZĪGU fīču, jo acīmredzot ar pilnīgi neko citu nevar paspīdēt, bet ar kaut ko jāpaspīd, savādāk nebūtu jēga no ”jaunās” kartes un neviens nepirktu.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt