Nike jaunā lietotne izmanto AR, lai izmērītu jūsu kājas, lai pārdotu jums piemērotus apavus

Nike atjaunina savu lietotni ar jaunu paplašinātās realitātes rīku, kas izmērīs jūsu kājas, lai tā varētu pārdot jums apavus, kas patiešām ir piemērotas jūsu kājas izmēram.

Lai gan tas var šķist viegls AR tehnoloģijas pielietojums, ideja ir laba. Apģērbu pirkšana tiešsaistē ir sarežģīta, galvenokārt tāpēc, ka jūs nevarat tos izmēģināt, lai redzētu, vai tie tiešām atbilst jums. Turklāt zīmoli melo par izmēriem, tāpēc jūs nekad nevarat būt pārliecināti. Piemēram, jums varat būt 12 izmērs vienā zīmolā, bet 11 izmērs citā zīmolā.

Jo īpaši Nike apavi lielākajā daļā stilu ir nelielas, tāpēc tās ir ļoti grūti iegādāties, pat ja jums ir Brannock ierīce, kas ir noderīga, lai uzzinātu jūsu pēdas mērījumus līdz milimetram.

Izmantojot šo jauno AR funkciju, Nike saka, ka tā var izmērīt katru kāju atsevišķi – lielumu, formu un apjomu – ar precizitāti 2 mm un pēc tam ieteikt konkrēto Nike apavu izmēru stilam, kuru skatāties. Tas tiek darīts, saskaņojot savus mērījumus ar iekšējo apjomu, kas jau ir zināms katram tās apavam, un to cilvēku iegādes datiem, kuriem ir līdzīga izmēra pēdas.

Tas nav tikai vienreizējs triks, bet arī Nike to integrē savā lietotnē kā galveno iezīmi kurpju mērīšanai, un tā to izmantos arī mazumtirdzniecības veikalos, kas runā par uzņēmuma uzticību metodei.

Atjauninājumam jābūt izvietotam Nike lietotnē jūlijā ASV, un ir plānots, ka šī funkcija augustā tiks ieviesta Eiropā.

Avots: theverge.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt