Populārākās 3 bezmaksas video apstrādes lietotnes viedtālrunī

Video rediģēšana ir viens no sarežģītākajiem uzdevumiem, ko ierīce var veikt. Datoros tas prasa pienācīgas specifikācijas, RAM, uzglabāšanu un dažas zināšanas par to, kā to darīt. Šī iemesla dēļ tas ir viens no sarežģītākajiem uzdevumiem arī mobilajā ierīcē. Tālruņiem nav tādas specifikācijas vai jaudas, lai izdarītu to pašu, ko var uz datoriem. Tomēr dažas lietojumprogrammas var izdarīt pamatlietas diezgan labi.

ActionDirector Video Editor

ActionDirector ir viena no populārākajām video rediģēšanas lietotnēm datorā. Tas ir pieejams arī Android ierīcēs. Lietotne var veikt pamata lietas. Jūs varat darīt lietas, piemēram, importēt klipus, pievienot savu mūziku, apgriezt un izgriezt video, pievienot tekstu, izmantot lēnas kustības un daudz ko citu. Tā ir viena no nedaudzajām video redaktoru lietotnēm, kas atbalsta arī 4K video. Tomēr jums būs jāpārbauda, ​​vai jūsu ierīce to atbalsta. Izstrādātājiem Google Play veikalā ir rīks, kas parāda vai lietotne der jūsu ierīcei. Tā arī saņem bieži atjauninājumus.

Dolwnload On Google Play

Adobe Premiere Clip

Adobe Premiere Clip arī ir viens no lielākajiem un populārākajiem, kad runa ir par video redaktoru lietotnēm. Tajā ir plašs saraksts ar funkcijām, tostarp iespēja automātiski ģenerēt videoklipus, izmantojot attēlus un video, ja nevēlaties to darīt pats. Ja tomēr patīk labāk pašam rediģēt videoklipu, varat izmantot dažādus rīkus, efektus un mūziku. Lietotne var lepoties ar to, ka varat izmantot savu mūziku. Adobe Premiere Clip ir iespēja sinhronizēt projektu, lai jūs varētu sākt darbu vienā un turpināt citā ierīcē. Tomēr, lai veiktu visu sinhronizācijas darbu, jums būs nepieciešams Adobe Creative Cloud konts. Lietotne pieejama iOS un Android ierīcēm.

Dolwnload On Google Play

FilmoraGo – Free Video Editor

FilmoraGo ir Wondershare video redaktora lietotne. FilmoraGo ir vienkārši viena no labākajiem video redaktoru lietotnēm. Jūs varat rediģēt pamata lietas, piemēram, sagriezt un izgriezt kadrus. Tas ietver arī spēju atskaņot video atpakaļgaitā, uzņemt kvadrātveida videoklipus (1:1) priekš Instagram un 16:9 videoklipus priekš YouTube. Lietotne atbalsta arī tādas lietas kā lēnas kustības, pārejas, mūziku, pārklājumus un daudz ko citu. Papildus ir pieejami pirkumi lietotnē, kas papildina iespējas. Tomēr lielākā daļa funkciju ir bezmaksas.

Dolwnload On Google Play

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

3 Responses

  1. Nez, kādai dzīves situācijai jābūt, lai savajadzētos rediģēt video telefonā? Ja nu vienīgi kādu fragmentu izgriezt no nofilmētā tūlītējai nosūtīšanai.

      1. Tieši tā. Ir arī pietiekami daudz augsvērtīga satura radītāji, kuri ir pierādījuši caur saviem video, ka to var. Un ja vēl esi minimālists un negribās staipīt līdzi pat datoru, tad šāda opcija izcila. Viss materiāls ir pie rokas un ātri uztaisāms edits. Cik tas ir katram ērti – tas jau ir cits jautājums.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt