Razer modernizē 2022 Blade 14

Razer ir izlaidis programmatūras atjauninājumu, kas sakrīt ar Blade 14 datora sudraba krāsas modeļa izlaišanu un pievieno USB 4 ar Thunderbolt 4 atbalstu. Ierīce arī pārslēdzas uz Microsoft Pluton drošības mikroshēmu, kas, acīmredzot, jau bija uzstādīta šajos modeļos.

Razer 2022 Blade 14 spēļu klēpjdators tagad pieejams sudraba krāsā, kas padara to vēl vairāk līdzīgu MacBook. Taču vēl svarīgāka ziņa ir tā, ka uzņēmums izdod programmatūras atjauninājumu visiem 2022 Blade 14 modeļiem, kas divus USB-C 3.2 Gen 2 portus pārveido par daudzfunkcionālākiem USB 4 portiem, kā arī nodrošina Thunderbolt 4 atbalstu.

USB-C 3.2 Gen 2 specifikācija nepārsniedz 20 Gbps, bet Razer pārstāvis Gilberto Williams-Gamboa apstiprināja, ka šis uzlabojums uz USB 4 ir dubultojis Blade 14 divu USB-C pieslēgvietu joslas platumu līdz maksimāli 40 Gbps. Ražotājs apgalvo, ka jauninājums nodrošinās “paplašinātu perifērijas ierīču savietojamību”, tostarp atbalstu Thunderbolt 4 dokiem un ārējo grafisko karšu (eGPU) korpusiem, kā arī, piemēram, vairāku monitoru savienošanai.

Uzņēmums arī aktivizējis arī Microsoft Pluton drošības procesoru, kas šajos datoros acīmredzot ir bijis neaktīvs. Šis procesors ir integrēts centrālajā procesorā un tiek izmantots, lai bloķētu uzbrukumus, kas vērsti pret CPU darbību.

Ja kaut kas no tā izklausās dzirdēts, tas ir tāpēc, ka Razer sākotnēji solīja, bet pēc tam atkāpās un neieviesa USB 4 un Pluton atbalstu savā rozā krāsas Blade 14 2022. gada jūlijā. Uzņēmuma pārstāvis arī teica, ka esošā aparatūra, kas ļauj izmantot USB 4 un Pluton, visu laiku bija klēpjdatora komplektācijā, bet “programmatūras ierobežojumu dēļ tā nebija pieejama”

Atjauninājums būs pieejams lejupielādei Razer atbalsta vietnē.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt