Samsung paziņo, ka Google Assistant šovasar būs pieejams Galaxy Watch 4

Pēc gandrīz gada gaidīšanas, nu ir oficiāli paziņots, ka Google Assistant būs pavisam drīz pieejams Samsung Galaxy Watch 4 viedajos pulksteņos.

Bloga ierakstā uzņēmuma Samsung viceprezidents paziņojis, ka šovasar ieradīsies ilgi gaidītā funkcija. Pagaidām vēl nav atklāts, kad tieši šovasar.

Uzņēmuma viceprezidents raksta, ka Google Assistant uz Wear OS 3 iespējos “ātrāku un dabiskāku balss mijiedarbību”, kā arī iespēju atrast ātras atbildes, atrodoties ceļā. Viņš arī atzīmēja, ka ar jauno balss asistentu būs iespējams kontrolēt populāro mūzikas straumēšanas lietotni Spotify.

Liels iemesls, kāpēc Samsung izvēlējās sadarboties ar Google, lai izveidotu vienotu Wear OS 3 platformu, bija Google Play Store. Samsung viedie pulksteņi vēsturiski ir bijuši veids, kā veidot savu produktu un pakalpojumu ekosistēmu. Ar Wear OS 3 uzņēmums solīja, ka Android lietotāji iegūs lielāku teikšanu par to, kuras aplikācijas un asistentus viņi varēs izmantot. Piemēram, ja kādam nepatīk Samsung balss asistents Bixby, iespējams to brīvi mainīt, izvēloties Google Assistant. 

Līdz šim vienīgais sarežģījums šai priekšrocībai bija neziņa, kad tad īsti Google Assistant būs pieejams. Gan Google, gan Samsung pēdējā gada laikā minējuši, ka šī iespēja parādīsies “drīz”.

Šī paziņojuma laiks šķiet diezgan loģisks. Uzņēmums Google tikko oficiāli paziņojis par Pixel Watch, kā arī atzīmējis, ka citi Google pakalpojumi nonāks Wear OS platformā.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt