Telegram aplikācijā drīz būs iespējams runāt video grupu zvanos

Ar katru dienu video zvana aplikācijas un funkcijas kļūst arvien populārākas koronavīrusa radīto apstākļu dēļ, kas šobrīd piespiež ikvienu palikt mājās. Cilvēki pievēršas šāda veida pakalpojumiem, lai viņiem būtu iespēja turpināt uzturēt kontaktu ar saviem mīļajiem, radiem, draugiem, klasesbiedriem kolēģiem u. c.

Tagad izskatās, ka Telegram arī vēlas  iekāpt šajā pašā līgā, jo uzņēmuma paziņojumā teikts, ka viņi plāno, galu galā, savā ziņojumapmaiņas platformā ieviest drošus grupas videozvanus – funkciju, kas dīvainā kārtā nebija daļa no lietotnes, neskatoties uz to, ka Telegram jau kādu laiku aktīvi izmanto lietotāji visā pasaulē.

Saskaņā ar uzņēmuma teikto: ,,Jūs varētu jautāt, kas notiks tālāk? Pašreizējā globālā ,,lockdown” situācija izcēlusi nepieciešamību pēc uzticama video komunikācijas rīka. Videozvani 2020. gadā ir līdzīgi tākā texingam 2013. gadā. Pastāv gan drošas, gan ērti izmantojamas lietotnes, taču ne abai reizē! Mēs vēlētos to mainīt, un, tāpēc koncentrēsimies uz drošu grupas videozvanu nodrošināšanu 2020. gadā. ”

Kā jau teicām, citas ziņojumapmaiņas platformas jau sen piedāvā videozvanus. Tomēr pēc koronavīrusu pandēmijas  uzliesmojuma daudzi uzņēmumi ir palielinājuši savu piedāvājumu. Piemēram, tādas platformas kā WhatsApp paplašina dalībnieku skaitu, savukārt Facebook ir izveidojis Messenger Rooms, kas mēģina veidot kokurenci Zoom, atceļot pieteikšanās prasības, un arī palielinot dalībnieku skaitu līdz 50.

Avots: Telegram.org

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt