Tumšais dizains nu pieejams vairākām Google lietotnēm

Arvien vairāk un vairāk lietotnes paziņo par iespēju to balto fonus mainīt pret tumšu fonu. Šonedēļ arī Google laiž klajā tumšo dizainu Docs, Sheets un Slides lietotnēm.

Tehnoloģīju gigants, Google, paziņo, ka tuvāko divu nedēļu laikā visi Android lietotāji iegūs piekļuvi tumšajam dizainam. Lietotāji varēs aktivizēt tumšo dizainu Docs, Sheets un Slides lietotnēm to iestatījumos. Google arī apgalvo, ka lietotnes automātiski izmantos sistēmas dizainu, kas nozīmē, ka, ja viedtālrunim jau ir iestatīts tumšais dizains, tas automātiski tiks piemērots arī Google lietotnēm.

Pagājušajā gadā Google solīja, ka tumšais dizians drīzumā parādīsies visām tās lietonēm. Kopš tā laika tas parādījies Google aplikācijai, Gmail, Google kalendāram, tomēr dažām lietotnēm, piemēram, Google Maps, tas vēl nav pieejams iOS operētājsistēmai. Pēdējos gados tumšais dizains ir bijis populārs Androis un iOS programmatūru lietotņu papildinājums, pateicoties tā priekšrocībai ietaupīt akumulatora darbības laiku, kā arī visai elegantajam dizainam.

Avots: TheVerge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt