WhatsApp beta uzlabo drošību, ļaujot lietotājiem slēpt savu tālruņa numuru

WhatsApp uzlabo drošību Kopienas grupu lietotājiem, piedāvājot veidu, kā lietotāji var slēpt savus tālruņa numurus no citiem lietotājiem.

Parasti Kopienas tērzēšanas dalībnieku vārdi tiek slēpti cits no cita. Administratori, protams, ir izņēmums, jo redz visu dalībnieku vārdus. Taču, kā skaidro WABetaInfo, ja persona atbild kādai ziņai Kopienas grupā, personas tālruņa numurs kļūst redzams, zaudējot anonimitāti.

No Beta versijas uzņemtie ekrānuzņēmumi parāda, ka Kopienas grupas informācijas izvēlnē būs pieejama jauna tālruņa numura konfidencialitātes funkcija. Pieskaroties tai, tiek parādīts brīdinājums, informējot, ka, lai gan informācija tiks paslēpta no dalībniekiem, grupas administratori to redzēs, kā arī, ja kāds centīsies sazināties ar personu, “kuras numurs ir paslēpts”, varēs nosūtīt pieprasījumu, lai šī persona kopīgotu savu kontaktinformāciju. Jauno rīku varēs izmantot tikai Kopienas dalībnieki, grupas administratori savus numurs slēpt nevarēs.

Rīku var izmēģināt ar jaunāko WhatsApp beta versiju, ko Android lietotāji var atrast Google Play, bet Apple lietotāji to pagaidām var izmantot Apple TestFlight programmas ietvaros (kas šobrīd vairs nepieņem jaunus dalībniekus).

WABetaInfo norāda, ka beta versija tiek izlaista pamazām, tāpēc nebūs pieejama visiem uzreiz pēc jaunākās versijas instalēšanas. Pagaidām nav zināms, kad tā tiks oficiāli laista klajā un būs pieejama ikvienam WhatsApp lietotājiem.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt