WhatsApp ļaus izslēgt atsevišķu lietotāju skaņu grupu zvanu laikā

WhatsApp

Lietotne WhatsApp pagājušajā nedēļā ir izlaidusi vairākas jaunas funkcijas, tostarp iespēju izslēgt grupas dalībnieku audio zvana laikā. Šī funkcija būs noderīga situācijās, kad kāds piemirst izslēgt savu audio un rada fona skaņas, kad runā kāds cits. Tā var arī noderēt situācijās, kad dzirdat paši savu atbalsi.

Dažas videokonferenču lietotnes piemēram, Zoom un Microsoft Teams, ļauj vadītājam izslēgt visus sapulces dalībniekus (vai konkrētus). Taču tās parasti nepiedāvā iespēju atsevišķiem lietotājiem sarunas laikā izslēgt visu, ko viņi vēlas. Šī funkcija piedāvā jaunu kontroles līmeni. Funkciju varēs izmantot sapulcēm, kurās piedalās ne vairāk kā 8 cilvēki video zvanu laikā vai līdz pat 32 cilvēkiem balss zvanu gadījumā.

Papildus jaunajai skaņas izslēgšanas funkcijai WhatsApp tagad ļauj informēt noteiktas personas grupas zvana laikā, ja sapulces laikā vēlaties veikt kādu piebildi vai pateikt kādu joku, ko neredzēs visa grupa. Lietotne tagad arī parādīs paziņojumu, kas brīdinās, kad kāds jauns lietotājs ir pievienojies zvanam pēc tam, kad tas jau ir sācies.

Kas vēl jauns WhatsApp lietotnē?

Taču tie nav vienīgie jaunumi. Piektdien WhatsApp paziņoja, ka tagad lietotāji varēs izvēlēties, kuras kontaktpersonas var skatīt profila fotoattēlu un statusu, kas parāda, kad pēdējo reizi esat bijis aktīvs šajā platformā. Tas ļaus paslēpt šo informāciju no atsevišķām nevēlamām personām, vai arī paslēpt to pēc sava darba laika, lai šī informācija nav pieejama 24/7. Pagājušajā gadā WhatsApp pēc noklusējuma sāka slēpt statusu, kad lietotājs pēdējo reizi redzēts no tiem lietotājiem, kas nav kontaktpersonu sarakstā.

Nedēļas sākumā WhatsApp izplatīja iespēju Android lietotājiem pārsūtīt savu tērzēšanas vēsturi uz iPhone. Uzņēmums jau pagājušajā gadā bija sācis ļaut lietotājiem pārsūtīt savus sarunu datus pretējā virzienā (no iPhone uz Android).

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt