WordPress izlaiž gaidāmās 5.8 versijas pirmo beta versiju

Pirmā WordPress 5.8 beta versija ir pieejama lejupielādei. Ikviens WordPress vietnes īpašnieks to jau var izmēģināt.

Ir vērts atzīmēt, ka pasaules populārākā CMS nākamā versija joprojām ir izstrādes stadijā, tāpēc WordPress.org iesaka lietotājiem izvairīties no tās izmantošanas visai aktīvās lapās. Tā vietā, ja vēlaties izmēģināt jaunos līdzekļus, izmaiņas un atjauninājumus, ieteikts WordPress 5.8 Beta 1 ieviest lapas izmēģinājuma versijā.

Aktivizēt WordPress beta versijas spraudni iespējams caur administrācijas paneli vai arī lejupielādējot to no WordPress.org vietnes.

Ir paredzēts, ka WordPress 5.8 tiks laists klajā 20. jūlijā, kas nozīmē, ka lietotājiem ir tikai sešas nedēļas, lai izmēģinātu beta versiju un sniegtu atsauksmes pirms gala versijas.

WordPress 5.8 uzlabojumi

WordPress nākamajā versijā tiek pievērsta liela uzmanība blokiem. Tiks pievienoti vairāki jauni bloki, kas paredzēti lapu sarakstiem, vietnes nosaukumam un logotipam, kā arī uzlaboti un ar jaunām funkcijām papildināti jau esošie bloki. WordPress mājas lapu izveides platformas jaunajai versijai ir arī pievienojis jaunu veidņu redaktoru, kas lietotājiem, izmantojot blokus, ļauj izveidot jaunas pielāgotas veidnes.

Jaunākajā versijā būs redzams arī WordPress gala atbalsts interneta pārlūkprogrammai Internet Explorer 11.

Visticamāk precīzāku informāciju par gaidāmās WordPress versijas jaunumiem uzzināsim jūlijā neilgi pirms tās izlaišanas. Beta versijā esošie jaunumi un funkcijas vēl var tikt mainīti kā arī nenonākt gala versijā.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt