Tehnoloģiju jaunumi

Sony atklāj PS5 dizainu

Sony jau iepriekš bija apstiprinājis, ka viņi strādā pie PS5, un atklāja konsoles jauno DualSense kontrolieri, taču apstājās, lai atklātu pašas konsoles dizainu vai sniegtu sīkāku informāciju. Tomēr tagad tas ir noticis un ir atklāta arī konsoles dizains.

Sony PlayStation pasākuma laikā uzņēmums oficiāli atklāja PS5 konsoli, kas tiks laists klajā divos variantos – parastajā PS5 un PS5 Digital Edition. Abas konsoles veiktspējas ziņā būs vairāk vai mazāk identiskas, galvenā atšķirība ir tā, ka Digital Edition netiks piegādāts kopā ar diskdzini, tas nozīmē, ka tas būs paredzēts tikai digitālai spēļu lejupielādei.

Pēc Sony teiktā, “PS5 spēles pieredze būs vienāda, tāpēc izvēle ir jūsu pašu ziņā. Lai arī katra modeļa izskatā ir nelielas atšķirības, kopējā dizainā mēs vēlējāmies piegādāt konsoli, kas ir drosmīgs, satriecošs un atšķirībā no jebkuras iepriekšējās PlayStation paaudzes.”

PS5 dizains noteikti izskatās ļoti gluds un futūristisks, gandrīz kā moderns galddators. Papildus konsoles dizaina atklāšanai Sony atklāja arī papildu piederumus, kas ietver Pulse 3D bezvadu spēļu austiņas, HD kameru, multivides tālvadības pulti un arī uzlādes staciju, kas ļauj uzlādēt DualSense kontrolierus. Sony vēl nav apstiprinājis konsoles cenu, taču uzņēmums jau iepriekš bija devis mājienu, ka tā varētu būt dārgāka nekā PS4.

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti