Jaunumi

Sony patiešām plāno izveidot savus elektroauto

Populārais elektronikas uzņēmums Sony, kas pazīstams kā videospēļu konsoļu un televizoru ražotājs, izskatās, ka patiešām gatavojas ieiet elektroautomašīnu tirgū.

Uzņēmuma elektroautomašīnu programma sākās pirms diviem gadiem, bet tagad uzņēmums piesaistījis partnerus, kas var palīdzēt tai attīstīties un uzbūvēt elektroautomašīnas. Joprojām nav skaidrs, cik tālu Sony dosies ar šīm iecerēm, taču izskatās, ka uzņēmums veic visu nepieciešamo, lai izveidotu konkurētspējīgu elektroautomašīnu biznesu.

Izvēle pievienoties elektroautomašīnu ražotāju pulkam, Sony gadījumā varētu būt visai veiksmīga. Uzņēmumam ne tikai ir vairāku gadu desmitu pieredze tehnoloģiju ražošanā, bet arī dažādas gadiem ilgas sadarbības ar citiem uzņēmumiem (tai skaitā piegādātājiem), kā arī zīmola atpazīstamība patērētāju vidū.

Pagaidām nav zināmas daudz detaļas par uzņēmuma vēlmēm ražot elektroautomašīnas. Zināms, ka sākumā paredzētas divas automašīnas – Vision-S 01 un Vision-S 02. Līdz šim redzēti tikai attēli ar koncepta automašīnām, bet nav zināms, cik tās varētu maksāt vai kad tas varētu sākt ražot. Vairāk par Sony elektroautomašīnu projektu iespējams apskatīt šeit uzņēmuma oficiālajā mājas lapā.

Attēla avots: Sony

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti